Odpływy narożne

W nowoczesnej architekturze wnętrz rządzi minimalizm i funkcjonalność. Nie inaczej jest w łazienkach. Nieco masywne zajmujące sporo miejsca kabiny prysznicowe ze standardowym brodzikiem wypierane są przez efektowne prysznice typu walk-in. To rozwiązanie doskonale sprawdza się zarówno w dużych przestronnych łazienkach, jak i pomieszczeniach o dużo mniejszym metrażu. Nieodłączną częścią tego typu instalacji są odpływy liniowe wtapiające się w podłogę. Wszystkim szukającym solidnych rozwiązań wpisujących się w panujące trendy wnętrzarskie prezentujemy odpływy narożne od najlepszych producentów.

Nowoczesne odpływy narożne – dyskretna i niezawodna instalacja

Proponowane odpływy przeznaczone są do montowania w posadzce w narożniku kabiny. Odpowiednio skonstruowany odpływ i dobrze wyprofilowana posadzka umożliwiają wodzie swobodny odpływ do kanalizacji. Odpływy narożne są niewielkie i funkcjonalne. Dzięki przemyślanej konstrukcji i możliwości montowania w narożniku elementy instalacji są dyskretne i nie psują aranżacji.

Odpływy narożne prezentowane na naszej stronie doskonale sprawdzą się nie tylko pod prysznicem w prywatnej łazience, ale również w innych pomieszczeniach sanitarnych, np. w toaletach, na basenach czy ośrodkach SPA. Wszystkie modele wyprodukowane są ze stali nierdzewnej, którą łatwo utrzymać w czystości i która nie niszczeje pomimo kontaktu z wodą i kosmetykami. 

Dom-łazienka.pl – rozwiązania dopasowane Twoich potrzeb

W naszym sklepie internetowym znajdziesz odpływy narożne od czołowych producentów specjalizujących się w produkcji wysokiej klasy wyposażenia łazienkowego. Duże zróżnicowanie asortymentu ułatwia znalezienie rozwiązań dostosowanych do danego projektu i budżetu. Niezależnie od tego, jaki odpływ wybierzesz, możesz mieć pewność, że wybrałeś wysokiej klasy produkt, który w nienagannym stanie będzie służyć przez lata codziennego użytkowania.

 

 

 

 

 

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna