Brodziki niskie

Brodziki niskie dla osób niepełnosprawnych

 

W ofercie sklepu przedstawiamy Państwu produkty wysokiej jakości. Wyszczególnione przez nas brodziki prysznicowe wykonane są konglomeratu i cechują się wysoką odpornością na obciążenia. Ultra niskie brodziki o wysokości 2 cm pozwalają nawet wjechać wózkiem inwalidzkim na przestrzeń brodzika bez większych problemów.

 
Wyposażenie łazienki dla osób niepełnosprawnych wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań, które zapewnią im komfort i bezpieczeństwo korzystania zarówno ze strefy toaletowej, umywalkowej, jak i kąpielowej. W ofercie sklepu internetowego dom-lazienka.pl znajdziesz niskie brodziki prysznicowe, wykonane z konglomeratu, a więc odlewu mineralnego (zwykle połączenie żywicy i marmuru) o zaledwie 2 cm wysokości. 
 
Brodzik niski pozwala bez większych problemów wjechać nawet wózkiem inwalidzkim pod prysznic. Niski brodzik z konglomeratu jest wyjątkowo wytrzymały na obciążenia i odporny na uszkodzenia mechaniczne, przebarwienia, zabrudzenia, a także promieniowanie UV. 
 
Wyposażony w dodatkowe powłoki antypoślizgowe, antybakteryjne, termoizolacyjne oraz ułatwiające czyszczenie brodzik niski z konglomeratu, imitujący m.in. marmur, zachowuje przy tym swój wspaniały wygląd i właściwości na lata, aby zapewnić osobie niepełnosprawnej nie tylko maksimum bezpieczeństwa, ale również niezapomniane wrażenia estetyczne.
Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij