Klimatyzacja

Latem wysokie temperatury mogą mocniej dawać się we znaki. Upał staje się bardziej problematyczny, kiedy nie możemy od niego odetchnąć nawet we własnym domu – strefie, która powinna zapewniać nam największy komfort. Niesprzyjające warunki atmosferyczne utrudniają koncentrację i wypoczynek, osłabiają kondycję fizyczną i psychiczną, potęgują uczucie zmęczenia. Możesz w prosty sposób poskromić pogodę. Jedyne, czego potrzebujesz, aby efektywnie schłodzić dom, mieszkanie albo biuro to przenośna klimatyzacja.

Przenośna klimatyzacja – komfort bez czasochłonnego remontu 

Montaż stelaży, wykonanie w ścianie otworów na przewody elektryczne i freonowe oraz system odprowadzania skroplin, połączenie jednostki wewnętrznej i zewnętrznej specjalną rurą, malowanie ścian… Montaż standardowej klimatyzacji wiąże się z dużymi kosztami oraz skomplikowanymi pracami pochłaniającymi dużo czasu i energii. Okazuje się, że chęć stworzenia sobie i bliskim optymalnych warunków do życia podczas gorących miesięcy może być znacznie prostsze i tańsze. Doskonałą alternatywą dla standardowych systemów chłodzenia jest przenośna klimatyzacja

Zaawansowane urządzenie nie zajmuje wiele miejsca, a jednocześnie jest wydajne i efektywne. Dzięki mobilnej formie możesz przenosić sprzęt w dowolne miejsce wymagające schłodzenia. Oferowane klimatyzatory mogą pracować w trzech trybach (chłodzenie, osuszanie, wentylacja). Sterowane są przy pomocy prostego w obsłudze pilota. Co ważne, estetyczny wygląd klimatyzatora sprawia, że urządzenie nie zakłóca estetyki pomieszczeń. 

Rozwiązania przyjazne portfelowi i planecie

Wybierając klimatyzację dostępną w salonie Dom-łazienka.pl, wyświadczasz małą przysługę Matce Naturze. Klimatyzator wyposażony jest w ekologiczny czynnik chłodzący R290 o bardzo niskim potencjale tworzenia efektu cieplarnianego. Ponadto użyta technologia pobiera niewiele energii, dzięki czemu używanie klimatyzacji nie odbije się na kondycji domowego budżetu.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna