Złote odpływy liniowe

Odpływ liniowy umożliwia grawitacyjne odprowadzenie wody z pomieszczenia. Jest to jedno z rozwiązań cieszących się coraz większą popularnością wśród osób urządzających designerską łazienkę. Dzięki odpływowi liniowemu woda spływa do syfonu, a następnie dostaje się do kanalizacji, dzięki czemu nie trzeba instalować klasycznego brodzika. Złoty odpływ liniowy zamontowany w podłodze dobrze zaprezentuje się zarówno w łazience współczesnej, jak i klasycznej. Warto zapoznać się z naszą ofertą nowoczesnych odpływów – to wysokiej jakości trwałe produkty, które będą przez lata spełniały swoje zadanie!

Złote odpływy liniowe

Odpływy liniowe, w przeciwieństwie do odpływów punktowych, mają różną budowę, dlatego dają dużo możliwości montażu. Instalację złotego odpływu liniowego dobrze jest zaplanować już na etapie projektowania łazienki. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie parametrów, w tym wysokości podłogi, pod którą bez trudu zmieści się stelaż odpływu i syfon. Złoty odpływ liniowy musi być też zamontowany pod odpowiednim kątem, aby prawidłowo odprowadzał wodę do kanalizacji. Obowiązkowo należy wykonać hydroizolację, czyli odpowiednio zabezpieczyć podłogę i wszystkie ściany, które będą mieć kontakt z wodą. Należy też pamiętać, że po przeprowadzonym montażu warto wykonać próbę szczelności, by upewnić się, czy instalacja w którymś miejscu nie przecieka.

Nowoczesny odpływ liniowy

Designerskie rozwiązania, takie jak złote odpływy liniowe cieszą się uznaniem nie tylko w luksusowych przestrzeniach kąpielowych, ale również w domowych łazienkach. Gdy łazienka jest zaaranżowana w minimalistycznym albo klasycznym stylu, dodatki takie jak dekoracyjny odpływ mogą jej nadać zupełnie inny nowoczesny charakter całemu pomieszczeniu. Złoty odpływ liniowy szczególnie pięknie prezentuje się na tle pasujących płytek, które powinny spełniać nie tylko funkcję dekoracyjną, ale i praktyczną. Do wyłożenia strefy prysznicowej wyposażonej w złoty odpływ liniowy warto wybrać płytki, które nie będą porowate, dzięki czemu będą mieć właściwości antypoślizgowe i nie będą chłonąć wody.

Filtruj produkty
Cena
od do
Producent
zamknij