Brodziki kwadratowe 70x70

Brodziki 70 x 70 kwadratowe do prysznica

Kiedy przychodzi czas na wybranie kabiny prysznicowej o konkretnych wymiarach, można wpaść w niepokój. Mnogość kształtów i rozmiarów przyprawia wręcz o zawrót głowy! Poza samą kabiną nie wolno zapomnieć o prawidłowo działającym, wydolnym odpływie wody. W brodziku prysznicowym jedną z głównych funkcji jest umożliwienie spływu wody do kanalizacji. Jeśli decydujemy się na to rozwiązanie, dylematem może okazać się wybór rozmiaru kabiny i brodzika. Każdy centymetr ma znaczenie, gdy łazienka jest nietypowych rozmiarów lub gdy musimy mocno pogłówkować, aby zmieścić w niej wszystkie niezbędne sprzęty. Znalezienie kompromisu, który pozwoliłby na praktyczne rozmieszczenie wyposażenia na niewielkim metrażu, może wydawać się zadaniem wręcz niemożliwym. Jednak proszę się nie martwić – nasza oferta to kompleksowość również pod tym względem! W tym miejscu zapewniamy wysokiej klasy brodziki 70 x 70 kwadratowe do prysznica, dzięki którym nie będzie żadnego problemu z zapewnieniem sobie funkcjonalnego miejsca do kąpieli, nawet w łazience o ograniczonej przestrzeni. 

Brodzik kwadratowy a aranżacja niewielkiej łazienki

Mała łazienka nie musi oznaczać ciasnoty i zagracenia. Dobrze zaplanowana przestrzeń daje gwarancję, że zmieścimy w niej wszystko, co potrzebne, by strefa kąpielowa była przyjemnym miejscem do odpoczynku. Przede wszystkim należy przemyśleć, co mamy zamiar przechowywać w łazience i jakich sprzętów w niej potrzebujemy. Pralka ładowana od góry, umywalka z szafką czy lustro skrywające za sobą szereg półek, na których swobodnie pomieścisz kosmetyki, to tylko niektóre rozwiązania, które pomogą maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Do niewielkiego metrażu będzie pasować również biały brodzik 70 x 70 kwadratowy. Dopasowany do płytek i kabiny prysznicowej w tym samym kolorze będzie pracował na optyczne powiększenie łazienki.

Brodzik kwadratowy 70 x 70 to wygodne rozwiązanie dla każdego

Nieważne, czy w Twoim mieszkaniu mieszka wiele osób, czy też tylko Ty, brodzik kwadratowy 70 x 70 zapewni Ci wystarczająco miejsca do kąpieli. Ten kształt pozwala na swobodne ruchy w trakcie korzystania z kabiny, ponieważ zapewnia więcej przestrzeni niż modele półokrągłe. W kabinie prysznicowej opartej o brodzik kwadratowy 70 x 70 zmieścisz nawet mały koszyk lub półkę na kosmetyki! Niewielkie rozmiary tego elementu to wręcz jego wielka zaleta, gdy cenisz sobie minimalizm i praktyczność. Brodzik 70 x 70 kwadratowy spokojnie możesz zamontować w rogu łazienki, jak i na środku ściany, zostawiając dodatkowo miejsce na pralkę lub kompakt WC. 

Brodzik kwadratowy doskonale pasuje do minimalistycznej łazienki

Gdy lubisz porządek i w Twoim mieszkaniu wszystkie niepotrzebne rzeczy są pochowane w szafkach i szufladach, z pewnością jesteś miłośnikiem stylu minimalistycznego. Harmonia i porządek są dla Ciebie ważniejsze od gromadzenia przedmiotów, a filozofię „im mniej, tym lepiej”, widać wyrażoną w każdym pomieszczeniu. Jako że styl minimalistyczny mocno skupia się na detalach, każdemu elementowi aranżacji należy poświęcić dużo uwagi. W łazience warto postawić na proste linie i niezbędne sprzęty, aby zachować wizualny porządek. Komfortową i minimalistyczną strefę SPA pomoże zorganizować brodzik kwadratowy 70 x 70 – niewielki, ale funkcjonalny, o geometrycznej formie i w klasycznym białym kolorze. Połączony z kabiną prysznicową w tym samym kolorze nie zabierze za wiele miejsca i nie zdominuje przestrzeni.

Brodzik 70 x 70 – mały rozmiar, wielkie możliwości!

Design i nowoczesna funkcjonalność naszych brodzików to idealna podstawa do tego, by posiadane kabiny prysznicowe stanęły na wysokości zadania. Dzięki tym brodzikom łazienka zyska charakter, stając się wygodnym, a równocześnie niedrogim miejscem do codziennych czynności pielęgnacyjnych. To także propozycje nieskomplikowane w instalacji, dzięki czemu każdy z łatwością poradzi sobie z montażem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty już teraz, a w razie jakichkolwiek pytań odnośnie do oferty – jesteśmy do dyspozycji!

Filtruj produkty
Producent
zamknij