Biała bateria bezdotykowa automatyczna F14-WH LCD

F14-WH Producent: Hydrosan
339,00
Dostępny 24h
Specyfikacja produktu
Sposób montażuNa umywalceNablatowy
KolorBiały

Opis produktu Biała bateria bezdotykowa automatyczna F14-WH LCD

Dane techniczne

Materiał: Mosiądz/szkło
Kolor: Biała
Głowica: Ceramiczna
Podłączenie: 3/8 cala
Montaż: Nablatowy lub umywalkowy
Wyświetlacz: Tak (LCD)
Czujnik temperatury: Tak
Zasilanie: Zewnętrzne (przy użyciu baterii)
W zestawie: Węże przyłączeniowe, bateria umywalkowa, zestaw montażowy, power box
Baterie w zestawie: Nie
Czujniki zbliżeniowe: Tak
Wymiary: 15,4x18x5,5 cm
Dodatkowe funkcje: System anti-calc (anty-kamień), perlator
Gwarancja: 2 lata

Szkło hartowane jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia i termiczne naprężenia, dlatego jest idealne do łazienek. Produkty ze szkła hartowanego zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania i są wytrzymałe. Warto wybierać je, by mieć pewność bezpieczeństwa w łazience.

Zalety produktu:

Dwa Czujniki Ruchu: Inteligentne czujniki zapewniają automatyczne uruchomienie i zatrzymanie przepływu wody, co minimalizuje konieczność fizycznego dotyku i przyczynia się do lepszej higieny oraz oszczędności wody.

Zasilanie za pomocą „Power Boxa”: Niezawodne zasilanie z zestawu czterech baterii AA zapewnia długotrwałą i stabilną pracę baterii, eliminując potrzebę ciągłego podłączania do źródła zasilania.

Wyświetlacz LCD: Nowoczesny wyświetlacz LCD nie tylko elegancko się prezentuje, ale także dostarcza użytkownikowi kluczowych informacji na temat aktualnej temperatury wody. To umożliwia precyzyjne dostosowanie temperatury do indywidualnych potrzeb, zapewniając komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Elegancki Design: Minimalistyczny i nowoczesny design baterii sprawia, że jest ona doskonałym dodatkiem do każdego typu łazienki, wprowadzając element luksusu i nowoczesności.

Technologia Anti-Calc (Anty-Kamień): Zaawansowana technologia anty-kamień zapobiega osadzaniu się kamienia wapiennego na elementach baterii. Dzięki temu rozwiązaniu, bateria łazienkowa zachowuje swoją sprawność i estetyczny wygląd na dłużej, co jest kluczowe dla utrzymania wysokiej jakości strumienia wody oraz długotrwałej, bezproblemowej eksploatacji.Powiadomienie o dostępności: Biała bateria bezdotykowa automatyczna F14-WH LCD

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie