Filtrowanie:
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
 

Minimalizm i styl w łazience – brodzik pięciokątny

Oszczędność miejsca w łazience, wygoda wchodzenia pod prysznic, doskonałe dopełnienie geometrycznej aranżacji – brodzik pięciokątny świetnie sprawdzi się w umieszczonej w narożniku strefie kąpielowej Twojej łazienki.

W ofercie sklepu internetowego dom-lazienka.pl znajdziesz najlepszej jakości brodziki pentagonalne, oparte na stelażu, wzmocnione brodziki na nośniku styropianowym oraz ultrapłaskie, idealnie zlicowane z posadzką brodziki prysznicowe, wykonane z ultragładkiego akrylu oraz doskonale imitującego marmur konglomeratu, o wyjątkowej wytrzymałości i odporności na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Zastanawiasz się dlaczego warto postawić na niebanalne rozwiązanie? Brodzik pięciokątny jest świetną alternatywą dla klasycznego brodzika prostokątnego lub półokrągłego. Do wyboru masz brodzik pięciokątny z rantem lub bez, ze zintegrowaną osłoną lub z systemem mocowania dowolnych elementów konstrukcyjnych, w tym szklanych ścianek i drzwi, dzięki którym pięknie wyeksponujesz oryginalną baterię prysznicową i inne akcesoria łazienkowe, pozostawiając wrażenie otwartej przestrzeni.

Wybierając brodzik pięciokątny, zwróć uwagę na dodatkowe wzmocnienia oraz powłoki ochronne, np.: antybakteryjną (ANTIBAC), antypoślizgową, ułatwiającą czyszczenie (EasyClean), termoizolacyjną lub tłumiącą dźwięk spadającej wody (STABILSOUND). Niezwykle przydatnym rozwiązaniem jest również brodzik pięciokątny z wyprofilowanym spadkiem w kierunku syfonu, co zapobiegania osadzaniu się zanieczyszczeń i zapewnia swobodny przepływ wody.