Filtrowanie:
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
Brodzik ALEX 80 Brodzik ALEX 80

cena: 414,00 zł

Brodzik ALEX 90 Brodzik ALEX 90

cena: 469,00 zł

Brodzik DIPER I 80 Brodzik DIPER I 80

cena: 469,00 zł

Brodzik DIPER I 90 Brodzik DIPER I 90

cena: 499,00 zł

Brodzik DIPER II 80 Brodzik DIPER II 80

cena: 429,00 zł

Brodzik DIPER II 90 Brodzik DIPER II 90

cena: 474,00 zł

Brodzik OLIVER 80 Brodzik OLIVER 80

cena: 469,00 zł

Brodzik OLIVER 90 Brodzik OLIVER 90

cena: 499,00 zł

 


 

Brodzik półokrągły do kabiny prysznicowej

 

 

Zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę, wybierając brodzik pod prysznic? Walory estetyczne to nie wszystko, choć nowocześnie zaprojektowane brodziki pod prysznic z akrylu lub imitującego marmur konglomeratu potrafią stać się największą ozdobą urządzonej ze smakiem łazienki. W bogatej ofercie elementów wyposażenia łazienek od najlepszych producentów w sklepie internetowym dom-lazienka.pl znajdziesz brodzik pod prysznic, który pod względem technicznym i wizualnym spełni Twoje najśmielsze oczekiwania.

Konstrukcyjne dzieło sztuki – brodzik pod prysznic półokrągły

Wybierając odpowiedni brodzik pod prysznic półokrągły, w pierwszej kolejności musimy zwrócić uwagę na promień kabiny, którą chcemy do niego dopasować. Standardowy promień kabiny półokrągłej to R-55 cm, jednak zdarzają się odstępstwa od tego wymiaru. Pamiętajmy, że rozmiar brodzika, np. 80 cm, nie jest jego promieniem. 

Gdy wizję i konstrukcję idealnej strefy kąpielowej z brodzikiem półokrągłym masz już zaprojektowaną, czas wskoczyć na głęboką lub... płytką wodę. Modele brodzików do kabiny półokrągłej występują w wersjach płytkich – taki produkt zwiększa optycznie przestrzeń w kabinie i łazience. Jest bardzo wygodny i bezpieczny, zwłaszcza dla osób niepełnosprawnych, starszych i dzieci. Bardzo niski brodzik pod prysznic lub model idealnie zlicowany z posadzką zapewni pełną spójność z aranżacją łazienki. Dzięki niemu możliwe będzie utworzenie bardzo modnej strefy prysznicowej typu walk-in, bez żadnych ograniczeń.

Brodziki półokrągłe mogą występować również w formie głębokiej, co wiąże się z wieloma korzyściami, m.in. z dodatkowym, wygodnym siedziskiem, możliwością napuszczenia do środka wody i korzystanie z brodzika, niemalże jak z wanny, sprawiając frajdę dzieciom. Warto dodać, że nowoczesne brodziki posiadają właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. Wyposażone są w specjalne powłoki ANTIBAC, termoizolacyjne, tłumiące dźwięk spadającej wody, ułatwiające czyszczenie oraz wypustki antypoślizgowe.

Wybór jest spory, dlatego przyda się wsparcie ekspertów sklepu internetowego dom-lazienka.pl, aby znaleźć idealny brodzik pod prysznic do Twojej wymarzonej łazienki.