Czarna matowa szafka łazienkowa z dwiema umywalkami 210 cm Liv Victa

VIC-C-U210/39/C2+2x LIV-6 Producent: Gante
4190,00
Dostępny 24h
Wybierz kolor uchwytów
wybierz
Specyfikacja produktu
Szerokość szafki210 cm

Opis produktu Czarna matowa szafka łazienkowa z dwiema umywalkami 210 cm Liv Victa

Seria mebli łazienkowych Victa - bardzo zróżnicowana, a przez to prawdopodobnie bardziej uniwersalna niż jakakolwiek inna linia stylistyczna. Stworzona jako zestaw mebli wiszących, ale poszczególne elementy można też ustawiać na opcjonalnych nogach. Podstawą całego projektu zostały proste i funkcjonalne bryły, które są wysoko oceniane przez użytkowników. Minimalistyczne złote (w czarnym wykończeniu) uchwyty przełamują monotonię linii, nie zakłócając jednak symetrii całego projektu. Perfekcyjna okleina tworzy gładką, doskonałą powierzchnię. W obu wersjach kolorystycznych wykończenie jest matowe, co dodaje mu elegancji. W tej serii zastosowane zostały umywalki wpuszczane w blat – charakterystyczne dla bardziej klasycznych projektów, ale i pozwalające na umieszczenie szafek na nieco innej wysokości niż w przypadku umywalek nablatowych. Całość jest prosta, funkcjonalnie oczywista, ale też piękna dzięki niezwykłej precyzji wykonania.

W serii mebli łazienkowych Victa niezwykła jest jej elastyczność. Poza standardowym regałem dostępny jest też wariant z uchylnym koszem w dolnej części. Do tego kilka różnych szerokości szafek w każdym wariancie kolorystycznym. W każdym meblu zastosowane zostały najwyższej klasy zawiasy lub prowadnice z hamulcami i cichym domykaniem. Szafki i regały łazienkowe Victa zbudowane zostały z najlepszych dostępnych na rynku płyt o podwyższonej odporności na wilgoć, które są zabezpieczone trwałą i odporną na zarysowania okleiną meblową. Wycięte uchwyty są perfekcyjnie wykończone i zaprojektowane przede wszystkim z myślą o wygodzie użytkownika. Projektując meble łazienkowe linii Victa wykorzystaliśmy wszystkie doświadczenia zebrane przy pracy ze wcześniejszymi seriami i stworzyliśmy zestaw mebli, który odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających inwestorów. Regały łazienkowe i szafki łazienkowe z dedykowanymi umywalkami będą sercem każdego doskonałego projektu łazienki i aranżacji pokoju kąpielowego bądź domowego SPA.

Szafka łazienkowa w czarnym matowym kolorze i złotymi uchwytami wraz z blatem oraz dwiema białymi dolomitowymi umywalkami z serii VICTA. Szafka posiada cztery szuflady oraz troje drzwiczek. Umywalki posiadają otwory na baterie.

Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflady oraz drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Meble łazienkowe z serii VICTA produkowane są w Polsce przez naszą firmę. Gante producent mebli łazienkowych. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość)Szafka: 40,5 x 210 x 39 cm; Blat: 2,2 x 210 x 39,8 cm
Wymiary umywalki (wysokość x szerokość x głębokość)5 x 60 x 35 cm
Kolor szafkiczarny mat
Kolor umywalkibiały
Materiał umywalkidolomitowa
System cichego domykaniatak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA 

 

Powiadomienie o dostępności: Czarna matowa szafka łazienkowa z dwiema umywalkami 210 cm Liv Victa

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie