Drzwi prysznicowe do wnęki 115-120 cm rozsuwane KZ14C

KZ14C Producent: Hydrosan
789,00
Brak produktu
Specyfikacja produktu
Kolor profiliSrebrny
Rozmiar drzwi120 cm

Opis produktu Drzwi prysznicowe do wnęki 115-120 cm rozsuwane KZ14C

Drzwi prysznicowe 120 – bezpieczeństwo i wygoda

Wnęka prysznicowa to praktyczne rozwiązanie pojawiające się w coraz większej liczbie łazienek. Nie wszędzie można ją zaplanować, ale jeśli nie ma przeszkód architektonicznych, warto pomyśleć o takiej opcji. Wnęka nie tylko oszczędza miejsce, ale również jest znacznie wygodniejsza w użytkowaniu niż klasyczna kabina prysznicowa. Pozwala na lepszą organizację przestrzeni w pomieszczeniu, a przy tym zmniejsza ryzyko zalania łazienki, rozwiązując jeden z poważniejszych problemów związanych z użytkowaniem klasycznych kabin prysznicowych. Poziom zadowolenia z tego rozwiązania jest tym większym, im solidniejsze są prowadzące do niej drzwi.

Drzwi prysznicowe przesuwne 120 z pewnością usatysfakcjonują nawet te osoby, które są znane z wyjątkowo dużych wymagań. Nie może być zresztą inaczej. Cechuje je przecież nie tylko znakomity wygląd, ale i staranność wykonania. Sposób ich otwierania zapewnia intuicyjność korzystania z nich, a obecność uchwytów wykonanych ze stali nierdzewnej przyczynia się do tego, że nawet mniej ostrożni użytkownicy nie doprowadzą do ich uszkodzenia. Drzwi prysznicowe 120 są reklamowane jako stworzone z myślą o wnękach. Można jednak korzystać z nich, mając również klasyczną kabinę prysznicową z brodzikiem.

Drzwi przesuwne do kabiny prysznicowej 120 – jakość przede wszystkim

Inwestując w drzwi przesuwne do kabiny prysznicowej 120, nie analizuje się dziś wyłącznie ich ceny, choć jej przystępność nadal jest mocnym argumentem przemawiającym za ich zakupem. Jednym z ważniejszych czynników przekonujących do niego jest atrakcyjność wizualna. Duże znaczenie ma także staranność wykonania. W przypadku tych drzwi oba czynniki zasługują na najwyższe uznanie. Aluminiowe profile gwarantują solidność, a srebrne wykończenia ponadczasowość. Drzwi prysznicowe 120 można więc umieścić zarówno w nowoczesnym, jak i bardzo klasycznym pomieszczeniu.

Same drzwi są wykonane z przezroczystego szkła hartowanego o grubości 6 milimetrów. Trudno je uszkodzić, a dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki nie trzeba też obawiać się o to, że będą zagrożone korozją. Ich czyszczenie nie jest skomplikowane. Nie trzeba w tym celu wykonywać wielu pracochłonnych zabiegów. Nie ma też konieczności zaopatrywania się w silne detergenty. Instalacja jest szybka i prosta, można więc wykonać ją bez konieczności szukania wsparcia profesjonalnej ekipy.

Bezpieczne szkło hartowane z technologią NANO Glass

We wszystkich szklanych produktach z naszej oferty zastosowano bezpieczne szkło hartowane. Szkło tego typu jest niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne i naprężenia termiczne, na które jest często narażone w łazience. Dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego kabiny prysznicowe są bardzo wytrzymałe i spełniają wszystkie rygorystyczne normy przewidziane dla tego typu produktów, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. W kabinie zastosowano szkło o grubości 6 mm.

Precyzyjne wykończenie

Wszystkie elementy kabin prysznicowych zostały wykonane z najwyższą starannością. Precyzyjne wykończenie profili, zawiasów, uchwytów itp. z jednej strony wpływa niezwykle korzystnie na walory estetyczne produktów, z drugiej zaś zapewnia bezproblemową i bezpieczną eksploatację przez długie lata.

 • Niepowtarzalny design – jakość oraz precyzja w wykonaniu każdego detalu kabiny i najlepsze materiały zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. 
 • Rygorystyczne i gruntowne testy przy produkcji pozwalają zminimalizować jakiekolwiek problemy podczas eksploatacji produktu w przyszłości.
 • Mocne i grube aluminiowe profile (masywna kabina).
 • Technologia Quick Easy-Instal (szybka, prosta instalacja).
 • Drzwi z cichym domykiem.
 • Regulacja przyścienna.

We wszystkich kabinach prysznicowych zastosowaliśmy profile, które dają Państwu możliwość zniwelowania nierówności ścian do 15 mm. Zakres regulacji został zaprojektowany w taki sposób, aby z jednej strony umożliwiał dostosowanie produktu do krzywizn ścian, a z drugiej ułatwiał optymalne wyregulowanie produktu względem brodzika czy posadzki.

Cechy drzwi prysznicowych 120 cm KZ14C Hydrosan:

 • wymiary 115-120  cm

 • zakres regulacji na profilach: +/- 15 mm (niewidoczny zakres regulacji INVISIBLE)

 • wysokość 195 cm

 • szkło hartowane o grubości 6 mm przeźroczyste

 • szkło zabezpieczone powłoką Nano Glass (zapobiega osadzaniu kamienia)

 • drzwi przesuwne - uniwersalne prawe/lewe

 • bardzo ciche i żywotne rolki do 20 000 cykli (posłużą długie lata)

 • ciche zamykanie drzwi “Soft closing”

 • montaż na brodziku lub posadzce

 • wykończenie srebrne

 • uchwyty ze stali nierdzewnej

 • gwarancja 3 lataPowiadomienie o dostępności: Drzwi prysznicowe do wnęki 115-120 cm rozsuwane KZ14C

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie