Filtrowanie:
- Sposób otwierania drzwi-
  • Wybierz
- Sposób montażu-
  • Wybierz
- Bok kabiny krótszy-
  • Wybierz
- Bok kabiny dłuższy-
  • Wybierz
- Kolor profili-
  • Wybierz
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna  

Kabina prysznicowa prostokątnaUłożenie kabiny łazienkowej zależy od innych elementów wyposażenia takich jak np. umywalka bądź WC. Dzięki układowi kabin prysznicowych prostokątnych możemy ustalić, na którą stronę mają otwierać się drzwi od kabiny. Stanowi to bardzo duże udogodnienie planując zakup natrysku do łazienki. Innym aspektem decydującym o zakupie kabiny natryskowej prostokątnej jest jej przestronność. Pamiętajmy, że istnieją modele kabin prostokątnych, w których musimy określić stronę wejścia kabiny.

Kabiny prostokątne – sprawdzą się w każdej łazience

Kabina prysznicowa prostokątna jest najczęściej wybieranym rozwiązaniem. Jest to propozycja uniwersalna, pozwalająca umiejscowić prysznic w narożniku niemalże każdej łazienki. W naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór modeli różniących się rozmiarem, kolorem ścianek oraz wykończeniem profili. Wybierając konkretny model zwróć także uwagę na sposób montażu kabiny prostokątnej oraz na parametry techniczne, które będą mieć wpływ na to, czy prostokątna kabina prysznicowa będzie mogła zostać zamontowana w Twojej łazience.

Kabiny prysznicowe prostokątne – liczy się design i funkcjonalność

Wszystkie kabiny prysznicowe prostokątne dostępne w naszym sklepie wykonano z najwyższej jakości materiałów. Dbamy o to, aby w naszej ofercie dostępne były wyłącznie egzemplarze od zaufanych producentów. 

Prysznic prostokątny – sprawdź naszą ofertę

Zdajemy sobie sprawę, że poza funkcjonalnością ważny jest także wygląd. Prysznic prostokątny musi pasować do pozostałych elementów aranżacji łazienki, ważne zatem, aby wybierając konkretny model wziąć pod uwagę także kwestie wizualne. Duży wybór dostępny w naszym sklepie z pewnością pomoże Państwu znaleźć model spełniający wszystkie ww. kryteria.