Filtrowanie:
- Wymiar szyby-
  • Wybierz
- Kolor profili-
  • Wybierz
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna  

Kabina prysznicowa walk-inNie zawsze w naszej łazience muszą pojawiać się kabiny tradycyjne. Idealną alternatywą są kabiny prysznicowe walk in. Rozwiązanie dla tego typu prysznica powstało stosunkowo niedawno jednak obecnie pomimo dość wyrafinowanego kształtu kabina walk-in cieszy się coraz to większą popularnością na rynku.

Z czego składa się kabina prysznicowa walk-in?

Produkt tworzy jedna lub dwie ścianki prysznicowe walk-in, wykończone aluminiowymi profilami oraz wspornikami dla pełnej stabilizacji. Kabina prysznicowa walk-in cechuje się 100% szczelnością przy małym wysiłku montażowym. Prysznice walk-in mogą mieć w zasadzie dowolne wymiary, regulowane przez odległość między ścianką główną i boczną. W kabinach typu walk-in stosuje się zwykle odpływy liniowe zamiast brodzików.

Prysznic walk-in – wymiary dostosowane do potrzeb i nie tylko

Kabina prysznicowa walk-in to rozwiązanie posiadające wiele zalet. Do najważniejszych z nich należą:

  • prosty montaż,
  • uniwersalność,
  • niska cena,
  • wygoda użytkowania.

Kabina prysznicowa walk-in to w zasadzie tylko szklana ścianka prysznicowa z profilami. Montaż jest prosty i trwa krótko. Może się nieco wydłużyć w przypadku montażu brodzika, jednak jest to rozwiązanie rzadko wybierane w przypadku prysznica walk-in. Wymiary kabiny tego typu mogą być dowolne. Pojedyncza szklana ścianka prysznicowa o niewielkich wymiarach, zamontowana w rogu pomieszczenia, to rozwiązanie idealne do niewielkiej łazienki. Natomiast dwie ścianki prysznicowe walk-in tworzące kabinę o niejako podwójnej wielkości, sprawdzą się w przestronnych łazienkach.

Czarna szyba prysznicowa i kabina walk-in z ruchomą ścianką

W naszej ofercie znajdziesz klasyczne ścianki prysznicowe walk-in oraz wiele rozwiązań niestandardowych. Z pewnością oryginalnym wyborem jest czarna szyba prysznicowa. Niebanalnym i komfortowym rozwiązaniem jest również kabina walk-in z ruchomą ścianką. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu, w celu znalezienia kabiny prysznicowej walk-in idealnie spełniającej Twoje potrzeby.