Regał łazienkowy wiszący szklane fronty czarny uchwyt Glow Gante

GLW-C-RWB Producent: Gante
1670,00
Dostępny 24h

Opis produktu Regał łazienkowy wiszący szklane fronty czarny uchwyt Glow Gante

Nowoczesny, bardzo ekskluzywny regał łazienkowy z serii Glow w czarnym kolorze. Fronty szuflad wykonane są ze szkła hartowanego z bardzo ciekawą strukturą o lekkim połysku, natomiast korpusy są z płyty MDF pokrytej czarną, matową folią meblową.

Regał wyposażony jest w system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Regał do łazienki z serii Glow w wariancie z czarnymi, eleganckimi uchwytami jest urzeczywistnieniem pomysłu na meble do nowoczesnej łazienki. Szkło hartowane o ciekawej teksturze, z którego wykonane są drzwi, nadaje meblowi niezwykłego uroku i buduje ekskluzywny charakter. Czarna, matowa folia, którą wykończony został korpus, jest jednym z najbardziej poszukiwanych materiałów w nowoczesnych wnętrzach. Korpus został podzielony w pionie na dwie części, w każdej znajdują się trzy półki, a obie pary drzwiczek zamocowane są na wytrzymałych zawiasach z systemem cichego domykania.

Meble łazienkowe z serii Glow produkowane są w Polsce przez naszą firmę. Gante producent mebli łazienkowych. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Kolor meblaCzarny mat
Kolor frontówCzarny połysk
Szerokość mebla (bez blatu i umywalki)45,4 cm
Wysokość mebla (bez blatu i umywalki)155 cm
Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów)32 cm
Liczba szufladBrak szuflad
Liczba półek6 półek
Sposób otwieraniaUchwyt krawędziowy
Cichy domykTak
Informacje dodatkoweFronty ze szkła ozdobnego
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA
GWARANCJA 2 LATA

 

Powiadomienie o dostępności: Regał łazienkowy wiszący szklane fronty czarny uchwyt Glow Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie