Szafka z umywalką złoty uchwyt 100 cm seria Diamond Gold Gante

DMDG-B-U100/48+LUCY-1000C Producent: Gante
1740,00
Dostępny 24h
Specyfikacja produktu
Szerokość szafki100 cm

Opis produktu Szafka z umywalką złoty uchwyt 100 cm seria Diamond Gold Gante

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa w białym, połyskowym kolorze wraz z prostokątną, białą, dolomitową umywalką z serii Diamond Gold. Szafka posiada jedną szufladę. Umywalka posiada otwór na baterię.

Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflada w ostatniej fazie zamykania zwalnia, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Szafka łazienkowa 100 cm wykonana z trwałej płyty pokrytej połyskliwą, białą folią meblową i połączona z dolomitową umywalką, udekorowana szerokim pasem złotej barwy to piękny element wyposażenia zarówno klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych łazienek – szczególnie tych średnich lub bardziej przestronnych. Wycięcie spełniające funkcję uchwytu także jest wykończone na złoto i tworzy na pasie intrygujący efekt 3D. Jest to mebel zaprojektowany z myślą o funkcjonalności: duża ilość przestrzeni, ciche domykanie szuflady i trwałość stanowią podstawę dla niewątpliwie przyciągającego wzrok projektu.

Meble łazienkowe z serii Diamond Gold produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Dane techniczne
Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość)40 x 100 x 48 cm
Wymiary umywalki (wysokość x szerokość x głębokość)4 x 100 x 48 cm
Kolor szafkibiały połysk
Kolor umywalkibiały
Materiał umywalkidolomitowa
System cichego domykaniaTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA 

 

Powiadomienie o dostępności: Szafka z umywalką złoty uchwyt 100 cm seria Diamond Gold Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie