Filtrowanie:
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
Zlewozmywak Octopus 2D Zlewozmywak Octopus 2D

cena: 130,00 zł

Zlewozmywak Octopus 3D Zlewozmywak Octopus 3D

cena: 199,00 zł

Zlewozmywak Octopus 7D Zlewozmywak Octopus 7D

cena: 165,00 zł

Zlewozmywak Octopus 7S Zlewozmywak Octopus 7S

cena: 153,00 zł

 

 

Zlewozmywak kuchenny to nieodłączny element wyposażenia naszej kuchni. Jednak dość duży wybór modeli czy też wersji zlewów do kuchni może czasem przysporzyć sporo kłopotów. Podstawowym czynnikiem wyboru zlewozmywaka jest jego wielkość oraz materiał, z którego jest wykonany. Zlew kuchenny oprócz komory zmywającej może posiadać również dodatkowy ociekacz, co jest bardzo dużym udogodnieniem przy zmywaniu w kuchni. Poznaj bliżej ofertę zlewozmywaków prezentowaną w naszym sklepie internetowym i znajdź model, który stworzy spójną całość z zabudową znajdującą się w Twojej kuchni!

Solidne zlewozmywaki kuchenne ze stali nierdzewnej

Wybierając wyposażenie kuchenne, nie zdawaj się na przypadek. Zlewozmywak, podobnie jak meble czy okładziny ścienne znajdujące się wokół blatu roboczego i kuchenki, powinien wyróżniać się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne. Dlatego znaczna część osób urządzających strefę kuchenną decyduje się na zlewozmywak wykonany z metalu.

Zlewozmywaki kuchenne wyprodukowane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej bardzo dobrze zdają egzamin w wymagającym środowisku. Możesz mieć pewność, że komora nie odkształci się i nie zniszczy, kiedy postawisz w niej gorący garnek. Ponadto, kwasy zawarte w produktach spożywczych nie wpływają na strukturę metalu. Mówiąc o walorach stalowych zlewozmywaków kuchennych, nie sposób nie wspomnieć o ich czyszczeniu. Zapomnij o uciążliwym szorowaniu, aby pozbyć się zabrudzeń ze stalowej gładkiej powierzchni, wystarczy jedynie przetrzeć ją wilgotną gąbką z dodatkiem płynu do mycia naczyń.

Jednokomorowy zlewozmywak kuchenny – rozwiązania skrojone na miarę małej kuchni

Stalowe zlewozmywaki kuchenne są uniwersalne. Z powodzeniem mogą być montowane zarówno w minimalistycznych, surowych kuchniach, jak i pomieszczeniach urządzonych w klasycznym stylu. W sprzedaży znajdziesz modele o zróżnicowanych wymiarach. Wśród licznych propozycji nie zabrakło zgranych, jednokomorowych zlewozmywaków idealnych do pomieszczeń o bardzo małym metrażu.