Filtrowanie:
- Sposób otwierania drzwi-
  • Wybierz
- Sposób montażu-
  • Wybierz
- Kolor profili-
  • Wybierz
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ

Kabiny prysznicowe półokrągłe 90x90 cm

 

 

 

Zastanawiasz się, czym powinna wyróżniać się idealna kabina prysznicowa 90x90 półokrągła? Jedną z głównych zalet strefy kąpielowej, w której główną rolą gra kabina półokrągła 90x90 cm, jest oszczędność miejsca. Montowana jest bowiem w narożniku pomieszczenia. Z wygodnym systemem otwierania drzwi przesuwnych, które pracują na rolkach i niskim, nowoczesnym brodzikiem w zestawie kabina prysznicowa 90x90 półokrągła stanowi idealne dopełnienie Twojej aranżacji, gwarantując komfort użytkowania.

Design i funkcjonalność – kabina półokrągła 90x90

Detale sprawiają, że kabina półokrągła 90x90 może prezentować się zjawiskowo w Twojej łazience. Wystarczy, że wybierzesz dostępny w sklepie internetowym dom-lazienka.pl model, wyposażony w drzwi i ścianki boczne z hartowanego szkła, z aktywną powłoką, która zapobiega osadzaniu się zanieczyszczeń i powstawaniu zacieków. Jeśli cenisz klasykę, właściwy wybór to kabina półokrągła 90x90 z chromowanymi profilami w zestawie z brodzikiem z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne konglomeratu, doskonale imitującego marmur lub perfekcyjnie gładkiego akrylu.

Z niskim i wysokim stanem – kabina prysznicowa 90x90 półokrągła

Jeśli lubisz wnętrza z charakterem, postaw na złote lub czarne profile, czarną armaturę, ceramikę i dodatki. Kabina prysznicowa 90x90 półokrągła nie musi być nuda. Świetnie prezentuje się zarówno z ultraniskim brodzikiem z konglomeratu, jak i akrylowym, wysokim brodzikiem, często wyposażonym w wyprofilowane siedzisko, z możliwością napuszczania wody, dzięki czemu kabina prysznicowa 90x90 półokrągła łączy w sobie zalety wanny i prysznica. 

Bogata oferta kabin prysznicowych w sklepie internetowym dom-lazienka.pl powstała z myślą o spełnieniu Twoich marzeń o idealnej łazience.