Filtrowanie:
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
 

Akcesoria do kabin prysznicowych

 

 

Czasem drobna zmiana robi wielką różnicę. Akcesoria do kabin prysznicowych, a wśród nich profile poszerzające oraz rolki dolne i górne, pozwalają dopasować drzwi do niestandardowych wymiarów, dostosować całą kabinę do miejsca montażu, powiększyć ją o kilka centymetrów, a także zniwelować wszelkie nierówności. 

Zamiast wymieniać kabinę na nową, możesz odświeżyć jej wygląd i poprawić funkcjonalność. Sprawdź, jakie zastosowanie mają akcesoria do kabiny prysznicowej w ofercie sklepu internetowego z wyposażeniem łazienek dom-lazienka.pl.

Akcesoria do kabiny prysznicowej – jak wybrać profil poszerzający?

Niwelowanie krzywizn ścian i dostosowanie kabiny do miejsca montażu – to dwie główne funkcje, które pełnią dodatkowe profile poszerzające do kabin prysznicowych. Jako akcesoria do kabiny prysznicowej świetnie sprawdzają się nie tylko wtedy, gdy idealny pion ścian nie jest zachowany w Twojej łazience, ale również przy poszerzaniu kabiny lub drzwi wnękowych o kilka centymetrów. Zadbaj o idealne wkomponowanie kabiny prysznicowej we wnętrze, korzystając z prostych i sprawdzonych rozwiązań!

Co zrobić, gdy zepsują się drzwi na rolkach? Akcesoria do kabin

Zanim przekreślisz drzwi do kabiny prysznicowej, w których zepsuły się drobne elementy konstrukcyjne, przejrzyj katalog produktów, wyselekcjonowanych przez ekspertów sklepu internetowego dom-lazienka.pl. Właśnie tutaj znajdziesz wysokiej jakości akcesoria do kabin prysznicowych, które zapewnią Ci szybką odpowiedź na potrzeby i długotrwały efekt wykończenia.

Rolki do drzwi prysznicowych (górne i dolne) są odpowiedzialne za płynne, szczelne i bezgłośne zamykanie oraz zabezpieczenie skrzydeł przed wypadnięciem z prowadnicy. Wygodny system wpinania i wypinania rolek, a także możliwość regulowania ich wysokości pozwala na samodzielne, idealne dopasowanie elementów, które tworzą wygodną i funkcjonalną kabinę prysznicową.