Filtrowanie:
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
Bateria bidetowa Luxor 9 Bateria bidetowa Luxor 9

cena: 349,00 zł

 

Baterie bidetowe

 

 

Bidet to coraz częściej spotykany element wyposażenia łazienkowego w naszych domach. Jednak, aby móc w pełni czerpać korzyści z jego obecności, nie można zapominać o tym, jak ważną rolę pełnią baterie bidetowe – stanowiąc jego integralne dopełnienie. W bogatej ofercie elementów wyposażenia łazienek – w tym nowoczesnej i funkcjonalnej armatury łazienkowej – w sklepie internetowym dom-lazienka.pl nie brakuje szerokiego wyboru, aby każdy właściciel domu mógł dobrać sobie takie akcesoria, które są zgodne zarówno z jego estetycznymi wymaganiami, jak i typowo funkcjonalnymi parametrami.

Baterie łazienkowe do bidetu – jakość, design, dobra cena

Zastanawiasz się, czym powinna wyróżniać się dobra bateria bidetowa i jak wybrać model, idealnie dopasowany do Twoich potrzeb? Klasyczne rozwiązanie to bateria bidetowa z mosiądzu, pokryta kilkoma warstwami chromu oraz specjalną powłoką ochronną, zabezpieczającą dodatkowo jej powierzchnię przed korozją, osadzaniem się zanieczyszczeń i ułatwiającą czyszczenie.

W tej kategorii naszego sklepu internetowego z wyposażeniem łazienkowym możesz przebierać w bardzo bogatej i różnorodnej ofercie baterii bidetowych – czarnych, białych, złotych, wykonanych ze stali, mosiądzu, wolnostojących, podtynkowych, z ruchomą wylewką, umożliwiającą odpowiednie ukierunkowanie strumienia wody, z perlatorem, który sprzyja oszczędzaniu surowca i niezwykle wytrzymałą i odporną na zanieczyszczenia głowicą ceramiczną.

Bez względu na to, czy ma to być bateria w klasycznym stylu, czy też taka o nieco bardziej nowoczesnym wzornictwie – z całą pewnością w naszej propozycji znajdzie się odpowiedni model. Możesz również zdecydować się na system bidetowy podtynkowy z wygodną i praktyczną słuchawką prysznicową. Zapewniamy też, iż wszystkie nasze produkty są wykonane z najlepszych materiałów i z troską o każdy szczegół. Efekt? Pięknie dobrana bateria bidetowa, służąca przez długie lata. Polecamy!