Filtrowanie:
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
Bateria bidetowa Luxor 9 Bateria bidetowa Luxor 9

cena: 349,00 zł

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna  

Baterie łazienkowe 

Niezawodne w działaniu, profesjonalnie wykonane i estetycznie wykończone baterie łazienkowe różnych typów to jedna z podstawowych kategorii produktów w sklepie internetowym dom-lazienka.pl. Zastanawiasz się, czym powinny wyróżniać się najlepsze baterie łazienkowe? Jaka bateria do łazienki pozwoli zmniejszyć zużycie wody i Twoje rachunki? Do jakich wnętrz pasuje bateria ścienna, a gdzie najlepiej zamontować smukłe i wysokie baterie łazienkowe wolnostojące?

Jedno jest pewne – dla naszych klientów przygotowaliśmy bogaty wybór baterii łazienkowych w stylu retro, z kurkami odcinającymi dopływ wody, a także klasycznych i nowoczesnych baterii z wbudowanym mieszalnikiem wody, także w wersji bezdotykowej (na fotokomórkę). Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokojakościowej armatury łazienkowej, zgodnej z trendami i wyśrubowanymi parametrami technicznymi.

Nowoczesne i funkcjonalne baterie do łazienki

Na wirtualnych półkach sklepu internetowego dom-lazienka.pl znajdziesz wiele designerskich modeli armatury łazienkowej, w tym m.in.: baterie naścienne, baterie natynkowe, baterie umywalkowe, baterie wannowe, baterie bidetowe, baterie prysznicowe, baterie kwadratowe, baterie okrągłe, baterie bezciśnieniowe, zestawy natryskowe, panele hydromasaż, baterie bezdotykowe, talerze deszczownic, deszczownice ścienne, ramiona prysznicowe ścienne, wylewki wannowe ścienne, przyłącza kątowe, serie baterii łazienkowych Omnires.

Dysponujemy także funkcjonalnymi panelami do hydromasażu, przeznaczonymi do instalacji naściennej w kabinach prysznicowych oraz rozbudowaną kolekcją zestawów natryskowych, w wersji natynkowej i podtynkowej. Jeśli interesują Cię baterie łazienkowe o oryginalnych lub bardziej tradycyjnych kształtach, w naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór zarówno jednej, jak i drugiej kategorii tego typu produktów. 

Obok walorów estetycznych, warto zwrócić uwagę na ważne detale konstrukcyjne. Strzałem w dziesiątkę jest idealnie dobrana do aranżacji bateria łazienkowa ze stali lub mosiądzu, pokryta wielowarstwową warstwą chromu, odpornego na korozję i ułatwiającego utrzymanie czystości. Zwróć uwagę na to, aby głowica była ceramiczna, a elastyczne elementy, zapewniające komfortowe użytkowanie armatury były solidnie wykonane.

Przyjrzyj się naszej ofercie i wybierz baterie łazienkowe, idealnie pasujące do wystroju Twojej łazienki.