Czarny słupek łazienkowy wiszący złoty uchwyt 144x40 seria Diamond Gold Gante C

DMDG-C-RW Producent: Gante
1410,00
Dostępny 24h

Opis produktu Czarny słupek łazienkowy wiszący złoty uchwyt 144x40 seria Diamond Gold Gante C

Nowoczesny, bardzo ekskluzywny wysoki regał łazienkowy w czarnym kolorze wykonany na wysoki połysk z serii Diamond Gold.

Regał wyposażony jest w system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Czarny regał łazienkowy Diamond Gold to wariant estetycznie cięższy od białego wykończenia. Wysokiej jakości połyskliwa folia meblowa z pasem w kolorze starego złota – również na wysoki połysk – to rozwiązanie znane z wnętrz w stylu glamour, nowoczesnych pokojów kąpielowych i przestronnych łazienek. Jest to jeden z najdoskonalszych estetycznie mebli łazienkowych, które przy całym swoim uroku zachowują pełną funkcjonalność. Klasyczna bryła, drzwi z frezem służącym za uchwyt, dzielące przestrzeń ładunkową na górną i dolną część, trwałe zawiasy z systemem cichego domykania: to wszystko sprawia, że czarny regał łazienkowy dodaje wnętrzu nie tylko klasy, ale przede wszystkim funkcjonalności.

Meble łazienkowe z serii Diamond Gold produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GREKON to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Dane techniczne
Kolor meblaCzarny połysk
Kolor frontówCzarny połysk
Szerokość mebla40 cm
Wysokość mebla143,5 cm
Głębokość mebla32 cm
Liczba półek4 półki
Sposób otwieraniaUchwyt krawędziowy
Cichy domykTak

 

SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA

 

Powiadomienie o dostępności: Czarny słupek łazienkowy wiszący złoty uchwyt 144x40 seria Diamond Gold Gante C

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie