Czarny słupek łazienkowy wiszący złoty uchwyt 144x40 seria Diamond Gold Gante C

DMDG-C-RW Producent: Gante
1140,00
Dostępny 24h

Opis produktu Czarny słupek łazienkowy wiszący złoty uchwyt 144x40 seria Diamond Gold Gante C

Nowoczesny, bardzo ekskluzywny wysoki regał łazienkowy w czarnym kolorze wykonany na wysoki połysk z serii Diamond Gold.

Regał wyposażony jest w system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Czarny regał łazienkowy Diamond Gold to wariant estetycznie cięższy od białego wykończenia. Wysokiej jakości połyskliwa folia meblowa z pasem w kolorze starego złota – również na wysoki połysk – to rozwiązanie znane z wnętrz w stylu glamour, nowoczesnych pokojów kąpielowych i przestronnych łazienek. Jest to jeden z najdoskonalszych estetycznie mebli łazienkowych, które przy całym swoim uroku zachowują pełną funkcjonalność. Klasyczna bryła, drzwi z frezem służącym za uchwyt, dzielące przestrzeń ładunkową na górną i dolną część, trwałe zawiasy z systemem cichego domykania: to wszystko sprawia, że czarny regał łazienkowy dodaje wnętrzu nie tylko klasy, ale przede wszystkim funkcjonalności.

Meble łazienkowe z serii Diamond Gold produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GREKON to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Dane techniczne
Kolor meblaCzarny połysk
Kolor frontówCzarny połysk
Szerokość mebla (bez blatu i umywalki)40 cm
Wysokość mebla (bez blatu i umywalki)143,5 cm
Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów)32 cm
Liczba półek4 półki
Sposób otwieraniaUchwyt krawędziowy
Cichy domykTak

 

SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA

 

Powiadomienie o dostępności: Czarny słupek łazienkowy wiszący złoty uchwyt 144x40 seria Diamond Gold Gante C

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie