Filtrowanie:
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
 

 

 

 

 

Wybór deski sedesowej może wydawać się mało istotną kwestią podczas aranżacji łazienki. Jednak pamiętajmy, że detale mają niebagatelny wpływ na całość. Ponadto na desce sedesowej spędzamy nieco czasu. Warto zadbać o to, by była wygodna zarówno w użytkowaniu, jak i czyszczeniu. Sprawdź, na co zwrócić uwagę przed zakupem odpowiedniej deski sedesowej.

Czym kierować się przy wyborze deski sedesowej?

Podczas zakupu deski sedesowej warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Podpowiadamy, które są najistotniejsze.

  • Odpowiedni rozmiar – podstawową kwestią jest wybór odpowiedniego rozmiaru deski, aby dobrze przylegała do miski sedesowej. Istotne są trzy wymiary: długość deski, jej szerokość oraz rozstaw mocowań. W naszym sklepie masz dodatkowe ułatwienie, które pozwoli wybrać ci odpowiedni model. Wystarczy, że oglądając konkretny typ deski, klikniesz opcję Produkty kupowane wraz z tym produktem, a upewnisz się, do jakiej miski sedesowej pasuje wybrany model deski.
  • Łatwość w utrzymaniu czystości – materiał z jakiego została wykonana deska ma wpływ na to, czy będzie się ją łatwo czyścić. 
  • Wygoda - zwróć uwagę na rodzaj zawiasów. Upewnij się, czy montaż deski jest bezproblemowy. Sprawdź, czy wybrany model posiada ułatwienia w demontażu deski. Przydaje się zarówno podczas generalnego remontu, jak i przedświątecznego czyszczenia łazienki. Znaczący wpływ na wygodę użytkowania deski ma tworzywo, z jakiego została wykonana. Komfortowy stopień miękkości deski zapewnia tworzywo typu duroplast. Z niego wykonane są deski, które znajdują się w ofercie naszego sklepu.
  • Dodatkowe funkcje – popularną funkcją desek sedesowych, która podnosi standard ich użytkowania jest system wolnoopadający. Przydaje się zwłaszcza w domach, w których mieszkają lub często bywają małe dzieci. Z pewnością zapobiega on mechanicznym uszkodzeniom deski, które mogą wystąpić podczas gwałtownego i wielokrotnego opadania oraz pozwala uniknąć zbędnego hałasu. 

Sprawdź, jaka deska sedesowa będzie dla ciebie odpowiednia. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu.