Filtrowanie:
- Sposób otwierania drzwi-
  • Wybierz
- Sposób montażu-
  • Wybierz
- Bok kabiny krótszy-
  • Wybierz
- Bok kabiny dłuższy-
  • Wybierz
- Rozmiar drzwi-
  • Wybierz
- Kolor profili-
  • Wybierz
- Kolor profili-
  • Wybierz
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
1 2 3 4 5 następna  

Drzwi prysznicowe przesuwne do kabinyŁazienka to miejsce, w którym zazwyczaj zaczynasz i kończysz dzień, natomiast prysznic to narzędzie, dzięki któremu szybko i ekologicznie zadbasz o higienę. Wybierz więc projekt i wyposażenie, które będzie dla Ciebie satysfakcjonujące!

W tej kategorii znajdziesz drzwi prysznicowe przesuwne od najlepszych producentów. Zawsze oferujemy asortyment, z którego sami korzystamy w swoich mieszkaniach. Innowacyjne pomysły pryszniców z płytek, wykorzystujące przesuwne drzwi do kabiny to obecnie największy hit, który wybierany jest przez wymagających klientów. Sam przekonaj się o tym, jak elegancko Twoja łazienka będzie wyglądać z takimi rozwiązaniami.

Drzwi przesuwne prysznicowe – poznaj naszą ofertę

W naszym sklepie znajdziesz także kabiny prysznicowe wysokiej jakości i brodziki prysznicowe o zróżnicowanych wymiarach. Dopasuj więc części do zestawu, z którego będziesz zachwycony przez kolejne lata.

Udostępniamy drzwi prysznicowe wykonane z nowoczesnych materiałów i przy pomocy zaawansowanej technologii. Gwarantujemy zadowolenie z wyboru i kompleksową obsługę oraz doradztwo.

Drzwi przesuwne do prysznica o odpowiednich wymiarach

W ofercie naszego sklepu znajdziesz drzwi do kabiny prysznicowej o idealnych wymiarach i wyglądzie, który wpisze się w założony przez Ciebie plan wystroju łazienki. Oferujemy drzwi przesuwne do kabiny prysznicowej oraz drzwi składane i uchylane, które można zamontować nawet w małych i niewymiarowych łazienkach. 

Zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest zaprojektować ładną i funkcjonalną łazienkę. Zadbaliśmy więc o to, aby w naszej ofercie nie zabrakło drzwi przesuwnych do prysznica o różnych wymiarach oraz drzwi do kabiny prysznicowej półokrągłej.

Drzwi do kabiny prysznicowej 100 cm – niestandardowa szerokość to już nie problem

Ze względu na intensywne użytkowanie, drzwi przesuwne prysznicowe muszą być odporne na działanie środków do czyszczenia i pielęgnacji. Drzwi prysznicowe rozsuwane dostępne w naszej ofercie są wytrzymałe i zapewnią komfortowe użytkowanie przez wiele lat. Ich estetyczny wygląd przekona zarówno miłośników prostych wnętrz, jak i bardziej wyszukanego stylu.