Kabina prysznicowa z hydromasażem wysoki brodzik biała 90x90 MO-09902W

MO-09902W Producent: Mazur Bath&Spa
1899,00
Dostępny 24h
Specyfikacja produktu
Sposób otwierania drzwiPrzesuwne
Sposób montażuNa brodziku
Kolor profiliCzarny

Opis produktu Kabina prysznicowa z hydromasażem wysoki brodzik biała 90x90 MO-09902W

Kabina z wysokim brodzikiem – nowa jakość w łazience

Nie każdy ma na tyle dużą łazienkę, aby móc pozwolić sobie na pełnowymiarową wannę. W takim przypadku jedyną opcją nie musi być wcale klasyczna kabina prysznicowa, kojarząca się często z rozwiązaniem stworzonym tylko do tego, aby odbywać w niej szybkie kąpiele. Alternatywą dla niej jest kabina prysznicowa z wysokim brodzikiem – idealne połączenie komfortu i łatwości użytkowania typowej kabiny oraz luksusu, z jakim kojarzy się wanna w jej klasycznym ujęciu.

Kabiny prysznicowe z wysokim brodzikiem 90x90 są zresztą modelami, które mogą zainteresować więcej osób niż wanny w typowym wydaniu. Korzystanie z nich jest proste, sprawdzają się więc znakomicie w tych domach, w których łazienka musi być dostosowana do potrzeb seniorów. Wysoki brodzik może przy tym z powodzeniem zastąpić wanienkę, warto więc pomyśleć o ich zakupie, wiedząc, że w domu pojawią się dzieci. Plusem kabin tego typu jest też obecność mniej typowego wyposażenia. W omawianym tu modelu na szczególną uwagę zasługują obrotowe dysze (przeznaczone do hydromasażu) oraz deszczownica.

Dlaczego warto rozważyć zakup kabiny prysznicowej z wysokim brodzikiem?

Kabina prysznicowa z wysokim brodzikiem należy do modeli, które przyciągają wzrok. Skupia na sobie uwagę przede wszystkim dlatego, że jej ramy są wykonane z eleganckiego, czarnego aluminium. Do wykonania przednich i tylnych szyb wykorzystano natomiast przezroczyste szkło hartowane. Atrakcyjność kabiny sprawia, że można umieścić ją zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej łazience. Nie jest to jednak wcale jej jedyną zaletą.

Plusem tego modelu pozostaje także obecność wygodnych w użyciu drzwi przesuwnych, które nie wymuszają rezerwacji dodatkowego miejsca w łazience. Na uwagę zasługuje też łatwość, z jaką kabina prysznicowa z wysokim brodzikiem może być utrzymana w czystości. Nieskomplikowane zabiegi konserwacyjne i pielęgnacyjne to w dużym stopniu zasługa omówionej powyżej konstrukcji pozwalającej na wygodny dostęp do najdalszych zakamarków kabiny i brodzika. Nie sposób jednak nie docenić także specjalnych powłok, dzięki którym można zapomnieć o problemie tworzących się na szkle i innych elementach konstrukcji zacieków. Kabina jest też – dzięki dbałości o jej konstrukcję – odporna na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Nawet intensywnie wykorzystywana prezentuje się znakomicie, może być więc nie tylko rozwiązaniem cenionym za swoje walory praktyczne, ale także stać się ozdobą łazienki. Sam wysoki brodzik dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność. Sprawdzi się doskonale nie tylko podczas kąpieli, ale i w trakcie wykonywania szybkiego prania ręcznego.

SPECYFIKACJA PRODUKTU:

Wymiary zewnętrzne: 90 x 90 x 220 cm
Wysokość brodzika: 42 cm
Typ brodzika: wysoki brodzik
Grubość szkła hartowanego: 5 mm
Materiał wykonania:
– Brodzika: Akryl (ABS)
– Ramy: aluminium (czarny)
– Szyby tylne: szkło hartowane (białe)
– Szyby przednie : szkło hartowane (przeźroczyste)
Wyposażenie:
– Dysze do hydromasażu (2″): 6 szt. (obrotowe)
– Bateria prysznicowa: tak (zawór mieszający, rozdzielacz)
– Pokrętła pokryte chromem: tak
– Wielofunkcyjny prysznic ręczny: 1 szt.
– Deszczownica: 1 szt.
– Otwory wentylacyjne: 2 szt.

DODATKOWE INFORMACJE:
  • Dno brodzika antypoślizgowe
  • Typ kabiny: narożna
  • Typ drzwi: podwójne przesuwne
  • Węże przyłączeniowe do wody: tak (1/2″)
  • Elementy montażowe: tak
  • Gwarancja 24 miesiące
Powiadomienie o dostępności: Kabina prysznicowa z hydromasażem wysoki brodzik biała 90x90 MO-09902W

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie