Filtrowanie:
- Sposób otwierania drzwi-
  • Wybierz
- Sposób montażu-
  • Wybierz
- Kolor profili-
  • Wybierz
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
1 2 3 4 następna  

 Prysznice pentagonalne cechują się niebanalnym kształtem, który potrafi odmienić każdą łazienkę na plus. Szklane drzwi kabiny z prysznicem mogą być otwierane na prawo bądź też lewo, wszystko w zależności od naszej potrzeby. Kabina pięciokątna jest modelem, który umieszczamy w róg łazienki. Dzięki tej konstrukcji możemy zaoszczędzić wiele miejsca. Kabina narożna ma zajmować jak najmniej miejsca w przestrzeni łazienkowej.

Ulubiona kabina projektantów

Kabina pięciokątna to ukłon w stronę najnowszych trendów wnętrzarskich. Kabiny heksagonalne przez swój nieszablonowy geometryczny kształt, niejednokrotnie podkreślony przez czarne wykończenie profili, to mocny akcent, który nada charakter każdemu kąpielowemu wnętrzu. Ponadto to kabina idealnie symetryczna, a symetria, jak wiedzą dekoratorzy wnętrz, to przepis na dobrze zaaranżowane pomieszczenie. To nie koniec zalet kabiny pięciokątnej. W parze z estetyką idzie tu funkcjonalność. Pięciokątny kształt kabiny sprawia, że łazienka jest bardziej ustawna. Do boku kabiny możemy dostawić pralkę, suszarkę lub meble łazienkowe, nie tracąc przy tym ani centymetra cennej powierzchni łazienki. 

Podkreśl swój styl

Kabiny heksagonalne, które znajdziesz w naszym sklepie, to produkty najwyższej jakości. Wykonane z solidnych i wytrzymałych materiałów, zapewnią komfort użytkowania oraz ułatwią utrzymywanie armatury w czystości. Szeroki wybór kabin pozwoli Ci wybrać opcję, która spełni nie tylko kryteria jakości, lecz także zadba o Twój zmysł estetyczny. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele z czarnym profilami, modnymi loftowymi szprosami, jak również opcje przeszklone z minimalną ilością profili i zawiasów, które sprawią, że kabina na pierwszy rzut oka scali się z resztą łazienki (dobrym sposobem na to, aby kabina prysznicowa jeszcze bardziej wtopiła się w przestrzeń, jest brak brodzika i zamontowanie kabiny bezpośrednio na posadzce. Przy tej opcji konieczne jest wpuszczenie w posadzkę syfonu i zainstalowanie odpływu liniowego). Wybierając model kabiny, możesz zdecydować o rodzaju szkła. Kabina może być przezroczysta lub delikatnie przyciemniona. Nieważna zatem, czy zdecydujesz się na styl loftowy, czy urzeka Cię raczej minimalizm, w naszej ofercie z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nie spiesz się, przejrzyj wszystkie opcje, pamiętając, że łazienka jest pomieszczeniem, które remontujemy najrzadziej. Warto zadbać więc o to, aby była to przestrzeń nie tylko funkcjonalna, lecz także spójna z naszym gustem.