Słupek łazienkowy wiszący 143/40 seria Meiva C Gante

MVA-C-RW Producent: Gante
1330,00
Dostępny 24h

Opis produktu Słupek łazienkowy wiszący 143/40 seria Meiva C Gante

 

Ekskluzywny wysoki regał łazienkowy w klasycznym stylu w czarnym kolorze z serii MEIVA.

Regał wyposażony jest w system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Meiva to połączenie nowoczesności i klasycznego stylu. Piękny chromowany uchwyt, modna folia meblowa o matowym wykończeniu, oraz zastosowanie cichego domyku w szufladach oraz zawiasach gwarantują, że seria zaspokoi wymagania klienta poszukującego nowoczesnych rozwiązań, jednocześnie sposób zdobienia szafki, który charakteryzuje głęboki frez dający efekt obramowania frontów nawiązuję do ponadczasowego klasycznego stylu mebli. Meble z serii Meiva pokryliśmy czarną, matową folią. Umywalka dedykowana do serii Meiva wykonana jest z najwyższej jakości dolomitu. Umywalka i szafka w serii Meiva to duet idealny. Kompozycja jak zawsze przemyślana w najdrobniejszym detalu. Obrys misy zarysowany jest delikatnym ścięciem, który wyznacza prostokątną ramkę na umywalce nawiązując do ozdobnego frezu zdobiącego wszystkie fronty mebli w serii Meiva. W tej kolekcji oferujemy szafki podumywalkowe z szufladami w wymiarach 60, 70, 80, 90 oraz 100 cm szafkę pod umywalkę 42 i 80 cm w wersji jedno oraz 2-drzwiowej. Dodatkowo kolekcję uzupełniliśmy o regał wysoki 2-drzwiowy, regał niski 1 drzwiowy oraz pojedynczą szafkę wiszącą. Ponadczasowy styl kolekcji Meiva i najwyższa jakość komponentów wykorzystanych do stworzenia tych mebli gwarantują, że mogą one z satysfakcją być użytkowane przez długi czas.

Meble łazienkowe z serii MEIVA produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GREKON to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Dane techniczne

Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość)143 x 40 x 32 cm
Kolor szafkiczarny
Typ / rozmiarRegały
Sposób otwieraniauchwyt

GWARANCJA 2 LATA

 

Powiadomienie o dostępności: Słupek łazienkowy wiszący 143/40 seria Meiva C Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie