Słupek łazienkowy wiszący czarny mat 143x40 cm Belli Gold Gante

BEL-C-RW Producent: Gante
1070,00
Dostępny 24h

Opis produktu Słupek łazienkowy wiszący czarny mat 143x40 cm Belli Gold Gante

Wysoki regał łazienkowy w czarnym, matowym kolorze i złotymi uchwytami z serii BELLI GOLD. Regał posiada dwoje drzwiczek.

Regał wyposażony jest w system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Czarne meble łazienkowe to absolutny hit kilku ostatnich lat. Dzięki ekskluzywnemu złotemu uchwytowi na każdych z dwojga drzwi regał łazienkowy z serii Belli Gold jest klasą samą w sobie. Prosta, bardzo funkcjonalna bryła podzielona w przemyślany sposób gwarantuje maksymalną funkcjonalność, natomiast estetyczne, matowe wykończenie ze złotym akcentem sprawia, że zamiast klasycznego mebla, udało się uzyskać regał bardzo uniwersalny: klasyczny w kształcie i nowoczesny w charakterze. Jedyne, co nie podlega negocjacji, to jego jakość – doskonałe materiały i nieprzeciętna jakość wykonania są gwarancją trwałości i pełnej funkcjonalności przez długie lata. Choć jest to wersja z czarnym wykończeniem, prezentuje się bardzo dobrze także w niedużych łazienkach.

Meble łazienkowe z serii BELLI GOLD produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Kolor meblaCzarny mat
Kolor frontówCzarny mat
Szerokość mebla (bez blatu i umywalki)40 cm
Wysokość mebla (bez blatu i umywalki)143,5
Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów)32 cm
Liczba półek6 półek
Sposób otwieraniaUchwyt
Cichy domykTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA

 

Powiadomienie o dostępności: Słupek łazienkowy wiszący czarny mat 143x40 cm Belli Gold Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie