Szafka wisząca niska czarny mat 30x72 cm Belli Gold Gante

BEL-C-W30/72 Producent: Gante
620,00
Dostępny 24h
Wybierz kolor uchwytów
wybierz

Opis produktu Szafka wisząca niska czarny mat 30x72 cm Belli Gold Gante

Wisząca szafka łazienkowa w czarnym, matowym kolorze ze złotym uchwytem z serii BELLI GOLD.

Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Prosta bryła, niewielka głębokość, ale spora przestrzeń ładunkowa. Nowoczesne połączenie czarnej, matowej folii meblowej ze złotym, błyszczącym uchwytem. Bardzo trwałe zawiasy z cichym domykaniem i solidna, odporna na działanie wilgoci konstrukcja. Taka jest szafka łazienkowa wisząca z serii Belli Gold. W czarnym wykończeniu ze złotym uchwytem jest to ulubiona opcja inwestorów, którzy jako styl łazienki bądź pokoju kąpielowego wybrali glamour lub pokrewny. Z drugiej strony, zachowany został prosty kształt, który nie tylko gwarantuje maksymalną ergonomię, ale też pewną estetyczną uniwersalność, pozwalającą na wykorzystanie szafki łazienkowej wiszącej niemal w każdym wnętrzu bez względu na styl.

Meble łazienkowe z serii BELLI GOLD produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Kolor meblaCzarny mat
Kolor frontówCzarny mat
Szerokość mebla30 cm
Wysokość mebla72 cm
Głębokość mebla20,5 cm
Liczba półek3 półki
Sposób otwieraniaUchwyt
Cichy domykTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA

 

Powiadomienie o dostępności: Szafka wisząca niska czarny mat 30x72 cm Belli Gold Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie