Słupek łazienkowy wiszący z koszem czarny mat 143x40 cm Belli Gold Gante

BEL-C-RW/K Producent: Gante
1100,00
Dostępny 24h
Wybierz kolor uchwytów
wybierz

Opis produktu Słupek łazienkowy wiszący z koszem czarny mat 143x40 cm Belli Gold Gante

Wysoki regał łazienkowy w czarnym, matowym kolorze i złotymi uchwytami z serii BELLI GOLD. Regał w dolnej części wyposażony jest w kosz na bieliznę.

Regał wyposażony jest w system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Regał łazienkowy z koszem wykończony w czarnym matowym kolorze z dwoma złotymi, długimi, niewymyślnymi uchwytami to mebel, który każdej łazience doda nie tylko niesamowitego uroku, ale przede wszystkim uczyni pomieszczenie jeszcze bardziej uporządkowanym. Mocne zawiasy, solidne zamykanie, trwała płyta i folia meblowa zapewniają funkcjonalność na długie lata. Dziś czarne meble ze złotym uchwytem są często poszukiwane przez osoby urządzające większe pokoje kąpielowe, ale też małe, stylowe łazienki. Dzięki optymalnemu wykorzystaniu przestrzeni ładunkowej regał łazienkowy Belli Gold z koszem pozwala wprowadzić w łazience ład, a jednocześnie sam nie zabiera wiele cennego miejsca.

Meble łazienkowe z serii BELLI GOLD produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA
Kolor meblaCzarny mat
Kolor frontówCzarny mat
Szerokość mebla40 cm
Wysokość mebla143,5
Głębokość mebla32 cm
Liczba półek2 półki
Sposób otwieraniaUchwyt
Cichy domykTak
Informacje dodatkoweKosz na pranie
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA

 

Powiadomienie o dostępności: Słupek łazienkowy wiszący z koszem czarny mat 143x40 cm Belli Gold Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie