Słupek wiszący z oświetleniem 143/40 seria Aksamit dąb Gante

AKS-NE-RW Producent: Gante
1230,00
Dostępny 24h

Opis produktu Słupek wiszący z oświetleniem 143/40 seria Aksamit dąb Gante

Seria Aksamit to meble łazienkowe, z których jesteśmy szczególnie dumni. Połączyliśmy w niej elegancję z funkcjonalnością na poziomie, jaki do niedawna wydawał się nieosiągalny. Co widać na zdjęciach? Perfekcyjne szafki i idealny regał : kwintesencja prostoty, elegancji i linie, które są doskonałe w swoim nieskomplikowanym układzie. To, czego na zdjęciu nie widać, to wykończenie o specyficznej mikrostrukturze. Folia zewnętrzna, której użyliśmy do zabezpieczenia mebli, jest idealnie gładka, ciepła i przyjemna w dotyku. Rzecz jasna to tylko złudzenie – wrażenie miękkości przywodzącej na myśl subtelne muśnięcie aksamitnej tkaniny wynika z innowacyjnej technologii, która umożliwiła wyprodukowanie tego materiału. Jest to jedyna linia mebli łazienkowych, w których zastosowana została okleina tego typu. Delikatna w dotyku niczym prawdziwy jedwab, a jednocześnie zapewniająca trwałość, z której słyną inne nasze meble do łazienek. Także głęboki  mat to kolor, który udało się uzyskać dzięki temu, że ta wyjątkowa okleina w niezwykły sposób rozprasza padające na nią światło. Szafki i regał są idealnie matowe – zachowają ten wygląd przez cały okres eksploatacji.

Równocześnie wykorzystaliśmy całą naszą wiedzę i doświadczenie, aby w parze z ponadczasową elegancją szła bezdyskusyjna funkcjonalność. Proste linie brył nie tylko dodają elegancji, ale sprawiają, że wnętrza mebli są ekstremalnie pojemne. Można wykorzystać każdy centymetr sześcienny ich pojemności. Ciche domykanie drzwi i szuflad dopełnia obrazu serii mebli zaprojektowanych z dbałością o każdy detal. Jednocześnie sama płyta meblowa i folia są w pełni odporne na wszystkie niespodzianki, jakie mogą wydarzyć się w łazience. Zmienna temperatura? Wysoka wilgotność? Obfite zachlapanie? Szafki z serii Aksamit są na nie absolutnie odporne. Nie ucierpi ani ich estetyka, ani nie utracą niczego ze swoich walorów użytkowych. Dodatkowym elementem, który i podnosi atrakcyjność, i zwiększa użyteczność, jest automatyczne bateryjne oświetlenie regału. Niewielkie LED-y zapewnią doskonały wgląd w zawartość regału bez względu na to, w jakim miejscu zostanie on ustawiony.

Nowoczesny, 2-drzwiowy regał łazienkowy w kolorze dębu naturalnego z serii Aksamit. W górnej części regału zastosowano oświetlenie zasilane baterią, które włącza się po otworzeniu drzwi a wyłącza po zamknięciu. Regał wyposażony jest w system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Elementem wyróżniającym ten regał jest zainstalowane wewnątrz oświetlenie bateryjne. To proste, ale niezwykle skuteczne, a przy tym praktyczne rozwiązanie. Automatyczne oświetlenie włącza się przy otwarciu drzwi i zamyka po cichym domknięciu. Wewnątrz regału znajduje się kilka dość wysokich półek – dzięki nim można schować do środka praktycznie wszystko, co do tej pory w łazience sprawiało problem. Wisząca konstrukcja nie tylko pozwala lepiej zaplanować przestrzeń, ale też utrzymać podłogę w nienagannym porządku. Klasyczna bryła o maksymalnej kubaturze sprawia, że regał Aksamit do łazienki jest jednym z najdoskonalszych mebli w swojej klasie. Wygląd jest wisienką na torcie. Bardzo smakowitą wisienką na doskonałym torcie.

Meble łazienkowe z serii Aksamit produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GREKON to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Dane techniczne

Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość)143,5 x 40 x 32 cm
Kolor szafkidąb naturalny
Typ / rozmiarRegały
Oświetlenietak

GWARANCJA 2 LATA

Powiadomienie o dostępności: Słupek wiszący z oświetleniem 143/40 seria Aksamit dąb Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie