Filtrowanie:
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
Syfon brodzikowy XM005 Syfon brodzikowy XM005

cena: 59,00 zł

Syfon brodzikowy XM005/2 Syfon brodzikowy XM005/2

cena: 109,00 zł

 

Stworzenie nowoczesnej funkcjonalnej łazienki wpisującej się w panujące trendy wymaga starannego dobrania wszystkich elementów. Oprócz efektownych i solidnych płytek, ceramiki sanitarnej i baterii, zadbaj o syfony – niezbędne elementy zapewniające instalacji odprowadzającej wodę sprawne działanie. Wszystkim osobom szukającym niezawodnych rozwiązań prezentujemy kolekcję syfonów o zróżnicowanych parametrach. Sprawdź naszą ofertę i znajdź produkt najlepszy do Twojej łazienki.

Syfony – niezbędne elementy instalacji sanitarnej

Syfony mają wiele zastosowań w niemal każdej łazience, toalecie, kuchni i innych pomieszczeniach, które wyposażone są w urządzenia sanitarne. Niewielkie elementy są montowane przede wszystkim w wannach, umywalkach, zlewozmywakach, brodzikach, bidetach i pisuarach. Dzięki nim woda jest prawidłowo odprowadzana do kanalizacji. W sklepie internetowym Dom-łazienka.pl znajdziesz niezawodne estetycznie wykonane syfony o różnej konstrukcji. Bardzo duży wybór produktów pozwala na znalezienie modelu odpowiadającego niemal każdej instalacji. Możesz wybierać spośród syfonów z przelewem, z systemem click-clack, z korkiem z matowym albo połyskującym wykończeniem w różnych kolorach. Wśród dostępnych produktów znajdziesz modele pasujące zarówno do minimalistycznych, surowych łazienek, jak i aranżacji inspirowanych stylem vintage. Wszystkie modele wykonane są z wysokogatunkowych materiałów, które celująco zdają egzamin w szczególnie wymagającym środowisku. Syfony nie niszczeją pod wpływem kontaktu z wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi. Wyjątkowo łatwo utrzymać je w nienagannej czystości. 

Dom-łazienka.pl – sprawdzone rozwiązania dla wygodnego życia

Doskonale wiemy, jak ogromne znaczenie dla codziennego komfortu i bezpieczeństwa ma sprawna doskonale działająca instalacja. Wybierając produkty oferowane przez nasz sklep internetowy masz pewność, że wybierasz sprawdzone rozwiązania proponowane przez czołowych producentów cenionych przez profesjonalistów.