Szafka z umywalką złoty uchwyt 120 cm seria Diamond Gold Gante

DMDG-B-U120/48+LUCY-1200C Producent: Gante
2400,00
Dostępny 24h
Specyfikacja produktu
Szerokość szafki120 cm

Opis produktu Szafka z umywalką złoty uchwyt 120 cm seria Diamond Gold Gante

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa w białym, połyskowym kolorze wraz z białą, dolomitową umywalką z serii Diamond Gold. Umywalka posiada otwór na baterię.

Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflada oraz drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Najszersza z szafek łazienkowych w serii Diamond Gold ma aż 120 centymetrów, co pozwala umieścić ją w najbardziej przestronnych łazienkach i pokojach kąpielowych. Wykończenie białą, połyskliwą folią znakomicie komponuje się z masywną, ale ergonomiczną umywalką dolomitową o kwadratowej misie i szerokich rantach zastępujących blat. Dodatkowym walorem dekoracyjnym jest szeroki złoty pas, w którym, tworząc wrażenie 3D, odbijają się wycięcia wykończone na złoto, będące alternatywą dla klasycznych uchwytów meblowych. Przestrzeń ładunkowa została podzielona symetrycznie na dwie szafki i jedną szufladę.

Meble łazienkowe z serii Diamond Gold produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Dane techniczne
Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość)40 x 120 x 48 cm
Wymiary umywalki (wysokość x szerokość x głębokość)4 x 120 x 48 cm
Kolor szafkibiały połysk
Kolor umywalkibiały
Materiał umywalkidolomitowa
System cichego domykaniaTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA 

 

Powiadomienie o dostępności: Szafka z umywalką złoty uchwyt 120 cm seria Diamond Gold Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie