Wanna spa z hydromasażem narożna 150x150 cm MUE-0032A PRAWA

MUE-0032AP Producent: Mazur Bath&Spa
18199,00
Dostępny 24h

Opis produktu Wanna spa z hydromasażem narożna 150x150 cm MUE-0032A PRAWA

SPECYFIKACJA PRODUKTU:

Wymiary zewnętrzne 150 x 150 x 70 cm (wys. mierzona w najwyższym punkcie akrylu)
Kolor: Biały
Powłoka: Akryl
Ilość miejsc: 2 osobowa
Zasilanie: 220 ~ 240V/50 ~ 60Hz
Całkowita moc: ok. 4,78 kW łącznie
Dysze wodne 38 szt. w tym:
– Dysze wodne (3″): 4 szt.
– Dysze wodne (2″): 4 szt.
– Dysze wodne (1,5″): 30 szt.
Pompa wodna 2,2 kW: 1 szt.
Dysze powietrza (1,5″) 24 szt.
Pompa powietrza 0,58 kW: 1 szt.
Podgrzewacz: 2 kW: 1 szt.
Generator ozonu: 1 szt.
Czujnik poziomu wody: tak (zabezpieczenie pomp przed spaleniem)
Światło podwodne SPA: 1 szt. (siedem rodzajów kolorów, 3 stopnie intensywności)
Bateria termostatyczna: tak
Słuchawka prysznicowa: 1 szt.
Wylewka: 1 szt.
Zagłówek: 2 szt. (wciskane, kolor czarny)
Panel sterowania: tak (dotykowy)
Bluetooth: tak
Radio: tak
Głośnik: 1 szt.

ZALETY:
 • Turbo masaż (koordynacja pompy wodnej z pompą powietrza)
 • Regulator napowietrzania dysz wodnych: 2 szt.
 • System napowietrzania dysz wodnych
 • System (grawitacyjny) osuszania przewodów
 • System (elektryczny) osuszania dysz wodnych
 • System ogrzewania gorącym powietrzem
 • Rozbudowany system hydromasażu (9 specjalnych trybów)
 • Dno wanny profilowane
 • Dysze nie uwierają pod ciałem
 • Dysze wykonane z wysokiej jakości komponentów
 • Konstrukcja ze stali nierdzewnej
 • Przewody elektryczne schowane wzdłuż konstrukcji za listwą plastikową
 • Pompy wodne oraz powietrza mogą działać równolegle
 • Innowacyjny system odprowadzania wody z węża słuchawki
 • Wąż prysznicowy 360° zapobiegający zwijaniu się
 • Obudowa wanny montowana na mocnych magnesach

DODATKOWE INFORMACJE:

Pojemność wanny: min. 500 Lt.
Waga wanny: 200 kg
Wanna zabudowana z 1 strony (2 boki niezabudowane)
Wersja wanny: narożna (PRAWA)
Gwarancja 24 miesiące

Akryl USA – powłoka z jakiej wykonane są wanny to 100% akryl bez żadnych dodatków co sprawi, iż nie będzie ona matowieć oraz jest bardzo wytrzymała. Grubość akrylu w naszych wannach jest nawet kilka razy większa od powłok innych wanien oferowanych na rynku.

Obudowa wanien MUE jest wykonana z akrylu. Do jej zamontowania nie są wymagane żadne narzędzia. Obudowy składają się z bocznych paneli, mocowanych za pomocą magnetycznych klipsów, wystarczy wcisnąć obudowę w górne zawiasy a dół przyczepi się do magnesów. Tak montowana obudowa umożliwia łatwy dostęp pod spód wanny.

Światło SPA wanny wyposażone są w oświetlenie LED umiejscowione na bocznej ścianie. Oświetlenie posiada system zmieniania kolorów na: czerwony, zielony, niebieski, purpurowy, biały, indygo i fioletowy. Oświetlenie posiada również trzystopniowy poziom intensywności światła oraz możliwość powolnego zmieniania kolorów z jednego na kolejny.

Panel sterowania z dotykowym wyświetlaczem


Panel sterowania jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Posiada dotykowy ekran i szereg przydatnych funkcji. Za jego pomocą można zmieniać natężenie oświetlenia (3 poziomy) jak i jego kolor (7 rodzajów). W panelu zainstalowane jest również radio, które posiada programator częstotliwości oraz możliwość ręcznego wyszukiwania stacji radiowych. Istnieje również możliwość połączenia się z panelem za pomocą wbudowanego Bluetooth i odtworzenia z telefonu naszej ulubionej playlisty. Za pomocą panelu uruchamia się pompę wody, pompę powietrza oraz 9 programów do masażu. Panel umożliwia ustawianie temperatury wody nawet do 40oC. Wannę można napełnić automatycznie za pomocą wodospadu lub dysz wodnych, funkcja napełniania wyłączy się automatycznie po osiągnięciu przez wodę poziomu czujnika. Wanna posiada zainstalowany ozonator, który sterylizuje wodę, dzięki czemu zarówno wanna jak i woda będą czyste. Jest to nowy i szybki sposób usuwania bakterii, glonów, itp. Po skończonej kąpieli i wypuszczeniu wody, można uruchomić system osuszania, który działa na zasadzie wpompowywania, przez pompę powietrza, ciepłego powietrza do systemu wodnego. Zapobiega to osadzaniu się pleśni i nieprzyjemnego zapachu.

Turbo masaż

Funkcja ta koordynuje pompę powietrza z pompą wodną. Pompa powietrza dodaje powietrze do obiegu wody, tak aby zwiększyć moc masażu wodnego. Wpływa to szczególnie korzystnie na złagodzenie bólu mięśni. Pompy powietrza i wodne, w które wyposażona jest wanna, zostały poddane różnym testom, które wykazały, że emitują hałas znacznie niższy od wanien z hydromasażem niższej klasy. Poziom dźwięku nie przekracza 34dB, co jest równoznaczne z szeptem.

Masaż przy użyciu pomp wodnych i powietrza ma odświeżający wpływ na umysł i ciało, skierowany na punkty nacisku ciała, odpręża mięśnie i nawilża skórę. Dobry masaż wykonany za pomocą pomp wodnych i powietrza, pozostawia uczucie ożywienia i stymuluje krążenie. Pompy powietrza i wody mogą być stosowane niezależnie od siebie lub razem, przynosząc intensywne doznania.

Część wanien posiada podłokietniki, które dzięki ustawieniu na odpowiedniej wysokości i ułożeniu pod niewielkim kątem ku górze, zapewniają wygodną pozycję w trakcie masażu. Na podłokietnikach znajdują się również dysze wodne, których strumień skierowany jest w kierunku ramion i dłoni, co pozwala rozluźnić mięśnie i jeszcze bardziej cieszyć się stymulującym masażem. Wszystkie dysze wodne wykonane są ze stali nierdzewnej a ich ustawienie skierowane jest na różne punkty nacisku ciała, tak aby zapewnić relaksujący masaż. Płaskie dysze zapewniają większy komfort masażu, ponieważ nie są odczuwalne podczas relaksu w wannie. W dolnej części wanny, na wysokości pleców oraz wzdłuż jej długich boków, zamontowano dysze kierunkowe, które pozwalają zmieniać kierunek masażu. Dysze w podłodze wanny oraz na wysokości górnej części pleców są skierowane tak, aby masowały końce mięśnie dla lepszego krążenia.

Wszystkie wanny w serii MUE są wyposażone w bardzo mocne pompy wodne 2,2kW i pompy powietrza o mocy 0,4kW. Natężenie wypuszczanych pęcherzyków powietrza można kontrolować za pomocą dziewięciostopniowej skali. Dodatkową funkcją pompy powietrza jest system ogrzewania gorącym powietrzem, co gwarantuje niespotykane doznania z masażu.

Wanny z serii MUE wyposażono w mocny przepływowy podgrzewacz wody 2kW. Zapobiega to ochładzaniu się wody podczas długiego korzystania z wanny. Temperatura może być ustawiana od wartości 35°C do 40°C. Podgrzewacz oprócz utrzymywania temperatury wody może również ją podnieść, maksymalnie do 40°C.

Konstrukcję ramy wanny wykonano ze stali nierdzewnej, zamontowano do nich plastikowe stopki ze stalową śrubą, które umożliwiają poziomowanie wanny na nierównym podłożu. Wystarczy tylko wkręcić albo wykręcić stopkę na odpowiednią wysokość.

Wanny posiadają innowacyjny system odprowadzania wody z węża słuchawki prysznicowej. Podczas używania prysznica w wężu gromadzi się woda, gdy odkładamy słuchawkę prysznicową na swoje miejsce woda znajdująca się w jej wężu spływa za wannę. System odprowadzania wody zapobiega takiej sytuacji odprowadzając wodę z węża do odpływu.

Bateria

Wanny z serii MUE wyposażono w wysokiej jakości chromowane, mosiężne baterie w kształcie okrągłym lub kwadratowym. Bateria została zaprojektowana tak, aby zapewniała doskonałą jakość i wydajność przez długi czas. Niezbędnych konserwacji można dokonać w łatwy sposób, ściągając pokrętła. Wewnętrzne części baterii wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Wkład termostatyczny jest wyprodukowany przez firmę Vemet, znaną w branży sanitarnej. Baterie posiadają różne funkcje napełniania wanny, za pomocą wodospadu, ręcznej słuchawki prysznicowej lub dysz wodnych. Do kształtu baterii dopasowany jest wygląd słuchawki prysznicowej, całość tworzy estetyczny wygląd. Okrągła słuchawka prysznicowa ma trzy pozycje natrysku: normalny, masujący oraz kombinację tych dwóch. Na ścianie wanny zainstalowany jest ekskluzywny wodospad, co nadaje jej nowoczesną formę. Wodospad i słuchawka prysznicowa mogą być obsługiwane ręcznie, jak i przy użyciu dotykowego panelu sterowania. Wanna posiada funkcję automatycznego zatrzymywania napełniania, po osiągnięciu poziomu, na którym znajduje się czujnik.

Wskazówka: Zalecane jest ustawianie raz w miesiącu od najniższej do najwyższej temperatury na termostacie w trakcie używania, przedłuża to żywotność baterii.

Powiadomienie o dostępności: Wanna spa z hydromasażem narożna 150x150 cm MUE-0032A PRAWA

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie