Filtrowanie:
Besco
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
1 2 3 4 5 6 następna  

Wanny łazienkowe

 

 

Niewiele może się równać z leniuchowaniem w wannie i uczuciem, kiedy ciepła woda wyciąga całodniowe zmęczenie z ciała. W codziennym zabieganiu wieczorna gorąca kąpiel staje się wydarzeniem, na które się czeka. W wypełnionej gorącą wodą wannie można odpocząć i zregenerować siły, i zarówno na spokojnie przeanalizować dzień, jak i snuć plany na kolejny. 

Wanny nowoczesne

Wanny łazienkowe o nowoczesnych kształtach pozwalają stworzyć piękne i komfortowe miejsce do codziennych kąpieli. Mogą to być zarówno wanny małe, jak i pokaźnych rozmiarów wanny wolnostojące, czy wanny z hydromasażem. Wanny występują w najróżniejszych stylach, jednak łączy je jedna wspólna cecha – brak pośpiechu. Kąpiel w wannie trwa dłużej niż szybki prysznic – i powinna, bo na prawdziwy relaks powinno się przeznaczyć tyle czasu, ile trzeba.

Wanny nowoczesne wykonane są z wysokiej jakości akrylu sanitarnego oraz wzmocnionego włókna szklanego. Dzięki temu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Akryl nie absorbuje temperatury otoczenia, przez co jest tworzywem przyjemnym i ciepłym w kontakcie ze skórą. Pozwala na dłużej zachować temperaturę wody, przez co gorąca kąpiel może się przeciągnąć tak długo, jak sobie życzysz. Warto zwrócić uwagę, że wanna i odpływ powinny być zamontowane w takim miejscu, w którym nie będą przeszkadzać w wygodnym wylegiwaniu się w wodzie. Gładka antybakteryjna powłoka pozwala utrzymać wannę w czystości i zachować jej higienę. 

Wanny do łazienki w każdym stylu

W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór zarówno wanien, jak i elementów dodatkowych do nich. Dzięki temu odnowienie łazienki i stworzenie perfekcyjnego kąpielowego domowego zakątka stanie się znacznie prostsze. Zarówno wanny, jak i elementy do wanien prezentowane w tej kategorii odznaczają się najwyższą jakością wykonania. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają jedynie najlepsze rozwiązania na rynku. 

Klasyczne czy nowoczesne?

Klasyczne aranżacje, w których można zobaczyć zaokrąglone elementy białej ceramiki (umywalki, toalety, bidety) pięknie komponują się z tradycyjnymi wannami o obłych kształtach, asymetrycznymi wannami narożnikowymi czy owalnymi wannami wolnostojącymi. 

W nowoczesnych łazienkach preferowane są geometryczne kształty i nieco ostrzejsze formy, a prostokątna wanna 160 x 70, wanna trapezowa, czy wanna z parawanem to najbardziej lubiane rozwiązania. Zapraszamy Państwa serdecznie do zakupów.