Filtrowanie:
- Typ wanny-
  • Wybierz
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
Wanna Kerra Zeus Wanna Kerra Zeus

cena: 2999,00 zł

Dostawa 0zł
1 2 3 4 5 6 następna  

Wanny klasyczne narożne i prostokątne

 

 

Wanny prostokątne klasyczne, to ponadczasowy wygląd. W niewielkich łazienkach mogą pełnić rolę wanien narożnych, w większych salonach kąpielowych eksponowane są jako wanny wolnostojące. Szeroka oferta pozwala dobrać odpowiednią dla siebie wannę. Zaokrąglone narożniki i owalne wnętrze lub bardziej ostre kształty w stylu minimalistycznym. Który styl przemawia do Ciebie najbardziej? 

Prostokątna wanna narożna 

Wanna narożna jest chyba najpopularniejszą wanną, która idealnie wpisuje się w aranżację łazienki. Postawiona w narożniku nie zajmuje zbyt dużo miejsca i pozwala na swobodne rozplanowanie reszty wyposażenia oraz odpowiednie ustawienie szafek łazienkowych. Montowany na niej parawan pozwala stworzyć miejsce na co dzień konkurujące z kabiną prysznicową bez konieczności rezygnowania z gorących kąpieli. 

Miłośnicy długich kąpieli znajdą w naszej ofercie wiele wanien klasycznych dostępnych w asortymencie sklepu dom-lazienka.pl. Wanna narożna jest typowym produktem do łazienki, w której nie posiadamy zbyt wiele miejsca, a dzięki swojej konstrukcji zapewni nam sporo miejsca do kąpieli. Wanna prostokątna to z kolei produkt, który zajmuje już trochę więcej miejsca w łazience, natomiast cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów. Najczęściej wybieranym produktem jest wanna wolnostojąca, która jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników długiego wylegiwania się w wannie.

Sprawdź wszystkie wanny dostępne w sklepie.