Wisząca szafka z umywalką granatowy mat 120 cm seria Grend Gante

GRD-GN-U121/46/2+GREND-12 Producent: Gante
2320,00
Dostępny 24h
Specyfikacja produktu
Szerokość szafki120 cm

Opis produktu Wisząca szafka z umywalką granatowy mat 120 cm seria Grend Gante

Ekskluzywna szafka łazienkowa w klasycznym stylu w granatowym, matowym kolorze wraz z dolomitową umywalką z serii GREND. Szafka posiada dwie szuflady. Umywalka posiada otwór na baterię. Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflady w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Cechą charakterystyczną szafki Grend o szerokości 121 centymetrów jest to, że po obu stronach wpuszczanej umywalki dolomitowej pozostawione zostały spore przestrzenie blatów, które można wykorzystać czysto praktycznie lub jako element dekoracyjny. Każda z dwóch szuflad zaopatrzona jest w podwójny, bardzo estetyczny uchwyt w kolorze czarnym oraz nowoczesne, wytrzymałe prowadnice z systemem cichego domykania. Dzięki precyzyjnej aplikacji folii meblowej na całej powierzchni, fronty i boki szafki są w pełni zabezpieczone przed wilgocią, co zdecydowanie podnosi trwałość mebla i przy okazji sprzyja też zachowaniu na długo walorów estetycznych.

Meble łazienkowe z serii Grend produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Dane techniczne
Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość)50 x 121 x 46 cm
Wymiary umywalki (wysokość x szerokość x głębokość)2 x 121 x 46 cm
Kolor szafkiniebieski / granatowy
Kolor umywalkibiały
Materiał umywalkidolomitowa
System cichego domykaniaTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA 

 

Powiadomienie o dostępności: Wisząca szafka z umywalką granatowy mat 120 cm seria Grend Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie