Słupek łazienkowy wiszący granatowy mat 143x40 seria Grend Gante

GRD-GN-RW Producent: Gante
1260,00
Dostępny 24h

Opis produktu Słupek łazienkowy wiszący granatowy mat 143x40 seria Grend Gante

Ekskluzywny wysoki regał łazienkowy w klasycznym stylu w granatowym, matowym kolorze z serii GREND. Regał wyposażony jest w system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki oraz szuflada w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Regał łazienkowy z serii Grend to rozwiązanie łączące to, co najlepsze w klasycznej estetyce z nowoczesną funkcjonalnością. Dwie szafki i jedna szuflada tworzą ciekawą symetrię całej konstrukcji, ale przede wszystkim ułatwiają przechowywanie wszystkich akcesoriów łazienkowych i przyborów kąpielowych. Duża przestrzeń wewnątrz pozwala uporządkować łazienkę, natomiast prosta bryła nie sprawia wrażenia dominującej w całej aranżacji, co pozostawia większe możliwości dowolnego urządzenia łazienki. Drzwiczki i szuflada są wyposażone w systemy cichego domykania, a zawiasy i prowadnice wyróżniają się zwiększoną trwałością, co w połączeniu z folią meblową najnowszej generacji sprawia, że regał łazienkowy z serii Grend będzie przez długie lata nie tylko służył, ale też świetnie wyglądał.

Meble łazienkowe z serii Grend produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Dane techniczne
Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość)143 x 40 x 32 cm
Kolor szafkiniebieski / granatowy
System cichego domykaniaTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA 

 

Powiadomienie o dostępności: Słupek łazienkowy wiszący granatowy mat 143x40 seria Grend Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie