Wisząca szafka z umywalką granatowy mat 100 cm seria Grend Gante

GRD-GN-U101/46/2+GREND-10 Producent: Gante
1730,00
Dostępny 24h
Specyfikacja produktu
Szerokość szafki100 cm

Opis produktu Wisząca szafka z umywalką granatowy mat 100 cm seria Grend Gante

Ekskluzywna szafka łazienkowa w klasycznym stylu w granatowym, matowym kolorze wraz z prostokątną białą dolomitową umywalką z serii GREND. Szafka posiada dwie szuflady. Umywalka posiada otwór na baterię. Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflady w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Szafka łazienkowa Grend o szerokości 101 centymetrów - podobnie jak mniejsza wersja, również jest wyposażona w dwie szuflady na prowadnicach bardzo wysokiej jakości. W szafkę wpuszczona jest ergonomiczna umywalka z białego dolomitu z otworami pod baterię. Na tle innych mebli łazienkowych szafka Grend wyróżnia się starannością wykonania, nietuzinkową estetyką i znaczną trwałością. Szuflady zostały wyposażone w hamulec z cichym domykiem – to zdecydowanie podnosi komfort korzystania z nich i sprawia, że meble zyskują dodatkowe atuty funkcjonalne.

Meble łazienkowe z serii Grend produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Dane techniczne
Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość)50 x 101 x 46 cm
Wymiary umywalki (wysokość x szerokość x głębokość)2 x 101 x 46 cm
Kolor szafkiniebieski / granatowy
Kolor umywalkibiały
Materiał umywalkidolomitowa
System cichego domykaniaTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA 

 

Powiadomienie o dostępności: Wisząca szafka z umywalką granatowy mat 100 cm seria Grend Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie