Wisząca szafka z umywalką granatowy mat 140/4 cm seria Grend Gante

GRD-GN-U141/46/4+GREND-14 Producent: Gante
2540,00
Dostępny 24h
Specyfikacja produktu
Szerokość szafki140 cm

Opis produktu Wisząca szafka z umywalką granatowy mat 140/4 cm seria Grend Gante

Ekskluzywna szafka łazienkowa w klasycznym stylu w granatowym, matowym kolorze wraz z podwójną, dolomitową umywalką z serii GREND. Szafka posiada cztery szuflady. Umywalka posiada otwory na baterie. Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflady w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Zwiększenie szerokości szafki łazienkowej do 141 centymetrów pozwoliło na stworzenie mebla wyjątkowego pod względem estetyki i funkcjonalności. Szafka łazienkowa Grend z podwójną umywalką i czterema szufladami to rozwiązanie zaprojektowane z myślą o nowoczesnych, przestronnych łazienkach. Poszerzenie szafki pozwoliło na zwiększenie dostępnej przestrzeni wokół ergonomicznych umywalek, dzięki czemu korzystanie z nich staje się jeszcze wygodniejsze i przyjemniejsze. Jednocześnie zastosowane tu zostały nasze najlepsze i najtrwalsze rozwiązania techniczne: bardzo mocne prowadnice szuflad czy hamulce z cichym domykaniem, które sprawiają, że całość jest nie tylko wygodniejsza, ale jeszcze bardziej prestiżowa.

Meble łazienkowe z serii Grend produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Dane techniczne
Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość)50 x 141 x 46 cm
Wymiary umywalki (wysokość x szerokość x głębokość)2 x 141 x 46 cm
Kolor szafkiniebieski / granatowy
Kolor umywalkibiały
Materiał umywalkidolomitowa
System cichego domykaniaTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA 

 

Powiadomienie o dostępności: Wisząca szafka z umywalką granatowy mat 140/4 cm seria Grend Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie