Wisząca szafka z umywalką granatowy mat 80 cm seria Grend Gante

GRD-GN-U81/46/2 + GREND-8 Producent: Gante
1540,00
Dostępny 24h
Specyfikacja produktu
Szerokość szafki80 cm

Opis produktu Wisząca szafka z umywalką granatowy mat 80 cm seria Grend Gante

Ekskluzywna szafka łazienkowa w klasycznym stylu w granatowym, matowym kolorze wraz z prostokątną białą dolomitową umywalką z serii GREND. Szafka posiada dwie szuflady. Umywalka posiada otwór na baterię. Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflady w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Węższa z szafek łazienkowych w serii Grend ma 81 centymetrów i białą, dolomitową umywalkę wpuszczaną w blat. Przestrzeń pod umywalką została zagospodarowana dwiema szufladami, z których górna ma już estetycznie zabezpieczone wycięcie na syfon. Sama umywalka ma już wycięty otwór na baterię, dzięki czemu znakomicie sprawdza się w klasycznych aranżacjach. Front szafki wykończony jest w granatowym macie – to rozwiązanie, które swoją nieszablonowością znakomicie wpisuje się w nowoczesne aranżacje. Listwy dekoracyjne na froncie sprawiają, że bryła jest ciekawsza i lepiej się prezentuje.

Meble łazienkowe z serii Grend produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Dane techniczne
Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość)50 x 81 x 46 cm
Wymiary umywalki (wysokość x szerokość x głębokość)2 x 81 x 46 cm
Kolor szafkiniebieski / granatowy
Kolor umywalkibiały
Materiał umywalkidolomitowa
System cichego domykaniaTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA 

 

Powiadomienie o dostępności: Wisząca szafka z umywalką granatowy mat 80 cm seria Grend Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie