Wisząca szafka z umywalką granatowy mat 120/4 cm seria Grend Gante

GRD-GN-U121/46/4+GREND-12 Producent: Gante
2390,00
Dostępny 24h
Specyfikacja produktu
Szerokość szafki120 cm

Opis produktu Wisząca szafka z umywalką granatowy mat 120/4 cm seria Grend Gante

Ekskluzywna szafka łazienkowa w klasycznym stylu w granatowym, matowym kolorze wraz z podwójną, dolomitową umywalką z serii GREND. Szafka posiada cztery szuflady. Umywalka posiada otwory na baterie. Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflady w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

W nowoczesnych łazienkach klasyczne szafki z umywalkami często nie wyglądają wystarczająco imponująco, dlatego stworzyliśmy wariant szafki łazienkowej 121 centymetrów z podwójną umywalkami i nie dwiema, ale aż czterema szufladami. To innowacyjne rozwiązanie, które poza oczywistymi walorami estetycznymi może też odmienić sposób korzystania ze wspólnej łazienki. Przy całej zmianie ergonomii, zachowaliśmy w tym modelu jednak wysoką jakość wykonania, co przekłada się na ekstremalną trwałość i bardzo dużą wygodę, jaką dają meble z prestiżowej serii Grend.

Meble łazienkowe z serii Grend produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Dane techniczne
Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość)50 x 121 x 46 cm
Wymiary umywalki (wysokość x szerokość x głębokość)2 x 121 x 46 cm
Kolor szafkiniebieski / granatowy
Kolor umywalkibiały
Materiał umywalkidolomitowa
System cichego domykaniaTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA 

 

Powiadomienie o dostępności: Wisząca szafka z umywalką granatowy mat 120/4 cm seria Grend Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie