Filtrowanie:
- Bok brodzika krótszy-
  • Wybierz
- Bok brodzika dłuższy-
  • Wybierz
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
1 2 3 4 5 6 następna  

 

 

 

Brodziki należą do podstawowego wyposażenia każdej łazienki; ciężko obecnie znaleźć toaletę bez prysznica. Jeśli musimy wybierać między wanną a prysznicem - czy to z uwagi na ograniczenia budżetu, czy też miejsca - zdecydowanie częściej wybieramy prysznic. Jego użytkowanie wiąże się z wygodą, oszczędnością wody i czasu. Potrzeba też mniej miejsca, aby go zamontować. Jest też bardziej ustawny niż wanna.

Dobór odpowiedniego brodzika ma niebagatelny wpływ zarówno na funkcjonalność łazienki, jak i jej estetykę. Warto zapoznać się z całą ofertą naszego sklepu, aby dokonać odpowiedniego wyboru. A jest ona naprawdę szeroka. Znajdziesz w niej modele w wielu kolorach i rozmiarach wykonane przez producentów najlepszych firm armatury łazienkowej.

Jaki brodzik wybrać?

  • Rozmiar brodzika jest podstawowym parametrem, na jaki należy zwrócić uwagę, podczas podejmowania decyzji o kupnie. W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór brodzików prostokątnych - od mniejszych o wymiarach 70 x 100, do dużych - 90 x 160. Od wielkości brodzika, a tym samym kabiny prysznicowej lub ścianek typu walk-in, które można zamontować na brodziku, zależy komfort kąpieli. Większa przestrzeń to większa swoboda ruchów, a więc większa radość z kąpieli. 
  • Wysokość brodzika - w znaczny sposób wpływa na wygodę jego użytkowania. W zależności od tego, kto będzie korzystać z wyremontowanej łazienki - czy będą wśród nich osoby starsze, czy też małe dzieci - możemy dopasować wysokość do naszych potrzeb. Z pewnością niskie brodziki mają to do siebie, że łatwiej się do nich wchodzi. 
  • Sposób montażu - niektóre brodziki mają możliwość montażu bezpośrednio na posadzce lub mogą być w posadzkę wpuszczone, aby wejście pod prysznic było pozbawione progu. Warto na etapie planowania zdecydować, który typ montażu jest możliwy do wykonania oraz na jakim efekcie wizualnym nam zależy. Należy zwrócić uwagę, czy brodzik jest uniwersalny i można układać go w dowolny sposób, czy odpływ jest z boku i konieczny jest zakup opcji lewej lub prawej.
  • Kolor - współczesne aranżacje łazienek i stosowana w nich technologia obala mit mówiący o tym, że armatura łazienkowa musi być biała. W ofercie sklepu dom-łazienka.pl znajdują się brodziki prostokątne zarówno w kolorze białym, jak i szarym bądź też czarnym.

Rodzaj materiału - akryl, kamień, a może konglomerat? Obecnie mamy większy wybór materiałów, z jakich wykonywane są brodziki. Wpływa to na ich różne właściwości. Antypoślizgowy, antybakteryjny, z powłoką easy clean, a może długo utrzymujący temperaturę wody? Na te cechy warto zwrócić uwagę podczas wyboru odpowiedniego modelu.