Filtrowanie:
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
1 2 3 4 następna  

Czarna armatura

 

 

Znudziły ci się chromowane baterie i szukasz pomysłu na oryginalne akcenty w swojej łazience? Jeżeli chcesz, aby wnętrze łazienki nabrało designerskiego charakteru i przyciągało wzrok efektownymi dodatkami, czarna bateria łazienkowa będzie strzałem w dziesiątkę. 

Czarna bateria łazienkowa – idealna do nowoczesnej łazienki

Nowoczesne wnętrza to idealna przestrzeń na odważne kontrastowe połączenia kolorów, a bateria łazienkowa czarna pasuje zarówno do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym, loftowym, jak i klasycznym. Bateria czarna pozwoli na uzyskanie wymarzonego efektu bez zagracania łazienki zbędnymi akcesoriami. 

W ofercie naszego sklepu znalazła się bateria czarny mat do wanny, natrysku i do kuchni. Wybieraj spośród wielu modeli dostosowanych do wymogów nawet najbardziej niestandardowych wnętrz. 

Bateria łazienkowa czarna jest dostępna także w zestawach natryskowych, dzięki czemu zyskasz pewność, że wszystkie elementy będą tworzyć efektowną i spójną całość. Bateria czarny mat ma miłą w dotyku powierzchnię, która świetnie kontrastuje z pozostałymi elementami wyposażenia. 

Bateria łazienkowa czarna – jak ją czyścić?

Wbrew pozorom, czarna bateria łazienkowa jest równie łatwa w utrzymaniu czystości, jak zwykła bateria chromowana. Mydlane naloty i osad z kamienia znikną po użyciu zwykłych preparatów do czyszczenia łazienki. Bateria czarna jest odporna na działanie środków chemicznych i zachowa swój niezmieniony kolor nawet po wielu latach.