Kabina prysznicowa z wysokim brodzikiem 80x100 Katia GR P

80x100 Katia GR P Producent: Novoterm
1290,00
Brak produktu
Specyfikacja produktu
Sposób otwierania drzwiPrzesuwne
Sposób montażuNa brodziku
Bok kabiny krótszy80 cm
Bok kabiny dłuższy100 cm
Kolor profiliSrebrny

Opis produktu Kabina prysznicowa z wysokim brodzikiem 80x100 Katia GR P

 

Kabina z brodzikiem 80x100 – wygodne rozwiązanie dla wymagających

Czy w niewielkiej łazience znajdzie się miejsce dla kabiny prysznicowej z brodzikiem, z której można będzie korzystać w komfortowy sposób? Oczywiście, że tak! Kabina prysznicowa 80x100 drzwi przesuwne z brodzikiem jest doskonałym przykładem takiego rozwiązania. Tym, co sprawia, że warto się nią zainteresować, jest przede wszystkim sposób jej montażu. Mamy do czynienia z kabiną narożną, wymaga więc ona znacznie mniej przestrzeni niż modele wolnostojące o zbliżonych wymiarach. Dodatkowym atutem kabiny, sprawiającym, że bez obaw można ją zainstalować w niewielkiej łazience, pozostaje sposób montażu jej drzwi. Producent zrezygnował z klasycznych drzwi uchylnych na rzecz przesuwnych właśnie dlatego, że zajmują one bez porównania mniej miejsca, a ich otwieranie i zamykanie nie wymaga rezerwowania kolejnych centymetrów przestrzeni.

Także obecność stosunkowo wysokiego brodzika sprawia, że kabina prysznicowa 80x100 ma tak wielu zwolenników. Nie w każdej łazience można zainstalować kabinę typu walk-in. Brodzik jest doceniany przy tym nie tylko przez rodziców, którzy nie muszą dodatkowo zaopatrywać się w wanienkę, ale i przez osoby, które wykorzystują go do wykonywania prania ręcznego.

Co jeszcze przemawia za zakupem kabiny prysznicowej 80x100 z brodzikiem?

Kabina prysznicowa 80x100 z brodzikiem skupia na sobie uwagę kupujących także dlatego, że wyjątkowo dobrze się prezentuje. Może być ozdobą pomieszczenia, a to jest cenione w nie mniejszym stopniu niż zalety praktyczne. Kabina z brodzikiem 80x100 skupia na sobie wzrok ze względu na obecność chromowanych profili aluminiowych. Srebrny odcień nie wychodzi z mody, więc nawet po wielu latach użytkowania nie trzeba będzie martwić się o to, że zakupiony model przestał być trendy.

W tym miejscu warto podkreślić, że kabina prysznicowa z brodzikiem 80x100 jest nie tylko piękna i praktyczna, ale i łatwa w utrzymaniu w idealnym stanie. Dbanie o nią nie okazuje się czynnością skomplikowaną, w czym niemałą zasługę ma obecność specjalnych zabezpieczeń. Te chronią szkło przed powstawaniem zacieków, a powierzchnię brodzika przed zarysowaniami. Nie oznacza to oczywiście, że kabina prysznicowa nie wymaga zabiegów pielęgnacyjnych i konserwacyjnych. Nie ma jednak wątpliwości, że nie trzeba poświęcać im wiele czasu, aby efekt był satysfakcjonujący. Tu zresztą po raz kolejny wypada docenić drzwi przesuwne, bo to również dzięki nim można się z łatwością dostać nawet do tych zakątków kabiny, które są trudno dostępne.

Kabina natryskowa prawa z brodzikiem

Dane techniczne:

  • Wymiary; wysokość 195cm, szerokość 100cm, głębokość 80cm
  • Profile aluminiowe chrom
  • Drzwi podwójne przesuwne
  • Szyby 5mm hartowane odcień grafitowy (przeźroczyste)
  • Montaż narożny lewostronny
  • Wymiary brodzika: wysokość 30/38cm, szerokość 100cm, głębokość 80cm, głębokość całkowita brodzika 17cm

W zestawie odpływ, korek click-clack , brodzik , kabina.

Producent udziela gwarancji na okres 3 lat oraz gwarantuje serwis na terenie całej polski

 

Powiadomienie o dostępności: Kabina prysznicowa z wysokim brodzikiem 80x100 Katia GR P

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie