Słupek łazienkowy wiszący z koszem biały mat 143x40 cm Belli Gold Gante

BEL-B-RW/K Producent: Gante
1100,00
Dostępny 24h

Opis produktu Słupek łazienkowy wiszący z koszem biały mat 143x40 cm Belli Gold Gante

Wysoki regał łazienkowy w białym, matowym kolorze i złotymi uchwytami z serii BELLI GOLD. Regał w dolnej części wyposażony jest w kosz na bieliznę.

Regał wyposażony jest w system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Wariant białego, matowego regału ze złotym uchwytem Belli Gold z koszem umieszczonym w dolnej części zamiast półek to innowacyjny, bardzo poszukiwany projekt, który w wielu łazienkach pozwoli wprowadzić doskonały porządek. Ten model regału wykonany jest z taką samą dbałością o detale jak pozostałe warianty – świetne wykończenie, najlepsze materiały, jakość, która nie znosi kompromisów. Konstrukcja z koszem stwarza nowe możliwości aranżacji przestrzeni, a w tej wielkości regał łazienkowy Belli Gold z białym wykończeniem będzie doskonałym rozwiązaniem do małych i średnich łazienek niemal w dowolnym stylu. Dzięki prostej bryle pasuje do wnętrz klasycznych, natomiast złoty uchwyt w stylu glamour pozwala bez zgrzytów ustawić ten regał także w nowoczesnej łazience.

Meble łazienkowe z serii BELLI GOLD produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Kolor meblaBiały mat
Kolor frontówBiały mat
Szerokość mebla (bez blatu i umywalki)40 cm
Wysokość mebla (bez blatu i umywalki)143,5
Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów)32 cm
Liczba półek2 półki
Sposób otwieraniaUchwyt
Cichy domykTak
Informacje dodatkowekosz na pranie
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA 

 

Powiadomienie o dostępności: Słupek łazienkowy wiszący z koszem biały mat 143x40 cm Belli Gold Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie