Słupek łazienkowy wiszący biały mat 143x40 cm Belli Gold Gante

BEL-B-RW Producent: Gante
1070,00
Dostępny 24h

Opis produktu Słupek łazienkowy wiszący biały mat 143x40 cm Belli Gold Gante

Wysoki regał łazienkowy w białym, matowym kolorze i złotymi uchwytami z serii BELLI GOLD. Regał posiada dwoje drzwiczek.

Regał wyposażony jest w system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Prosta konstrukcja w połączeniu z białym matowym wykończeniem i dużym, wygodnym, efektownym uchwytem w kolorze złotym to doskonałe zwieńczenie estetyczne niemal każdego projektu łazienki. Przestrzeń ładunkowa została podzielona na ergonomiczne półki, dzięki którym można z łatwością uporządkować całą łazienkę i zachować w nich doskonały ład. Regał jest wytrzymały, wykończenie wewnętrzne nie rysuje się łatwo, a precyzyjne pokrycie płyt folią meblową zabezpiecza je przed wilgocią. W tym wariancie jest to mebel świetnie wpisujący się w projekty mniejszych łazienek: wielkość mebla nie jest duża, a jasne wykończenie pozwala uniknąć optycznego zmniejszenia pomieszczenia.

Meble łazienkowe z serii BELLI GOLD produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Kolor meblaBiały mat
Kolor frontówBiały mat
Szerokość mebla (bez blatu i umywalki)40 cm
Wysokość mebla (bez blatu i umywalki)143,5
Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów)32 cm
Liczba półek6 półek
Sposób otwieraniaUchwyt
Cichy domykTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA 

 

Powiadomienie o dostępności: Słupek łazienkowy wiszący biały mat 143x40 cm Belli Gold Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie