Szafka wisząca niska biały mat 30x72 cm Belli Gold Gante

BEL-B-W30/72 Producent: Gante
500,00
Dostępny 24h
Wybierz kolor uchwytów
wybierz

Opis produktu Szafka wisząca niska biały mat 30x72 cm Belli Gold Gante

Wisząca szafka łazienkowa w białym, matowym kolorze ze złotym uchwytem z serii BELLI GOLD.

Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Szafka łazienkowa wisząca to mebel bardzo uniwersalny, pozwalający optymalnie wykorzystać przestrzeń nawet w niewielkiej łazience. Dzięki wykorzystaniu świetnych płyt meblowych i materiałów wykończeniowych jest to mebel trwały, zachowujący swoje walory estetyczne przez wiele lat. Projekt łączy w sobie prostotę klasycznych mebli łazienkowych z możliwościami, jakie dają nowoczesne materiały. Biała matowa folia meblowa pięknie komponuje się ze złotym uchwytem – to najbardziej klasyczne z połączeń kolorystycznych dostępnych w ramach serii Belli Gold, najczęściej wybierane przez inwestorów urządzających niewielkie łazienki, ale nie tylko. Chętnie sięga się po takie barwy w dużych, przestronnych i jasnych pokojach kąpielowych.

Meble łazienkowe z serii BELLI GOLD produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Kolor meblaBiały mat
Kolor frontówBiały mat
Szerokość mebla30 cm
Wysokość mebla72 cm
Głębokość mebla20,5 cm
Liczba półek3 półki
Sposób otwieraniaUchwyt
Cichy domykTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA 

 

Powiadomienie o dostępności: Szafka wisząca niska biały mat 30x72 cm Belli Gold Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie