Szafka wisząca niska biały mat 30x72 cm Belli Gold Gante

BEL-B-W30/72 Producent: Gante
500,00
Dostępny 24h

Opis produktu Szafka wisząca niska biały mat 30x72 cm Belli Gold Gante

Wisząca szafka łazienkowa w białym, matowym kolorze ze złotym uchwytem z serii BELLI GOLD.

Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że drzwiczki w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Szafka łazienkowa wisząca to mebel bardzo uniwersalny, pozwalający optymalnie wykorzystać przestrzeń nawet w niewielkiej łazience. Dzięki wykorzystaniu świetnych płyt meblowych i materiałów wykończeniowych jest to mebel trwały, zachowujący swoje walory estetyczne przez wiele lat. Projekt łączy w sobie prostotę klasycznych mebli łazienkowych z możliwościami, jakie dają nowoczesne materiały. Biała matowa folia meblowa pięknie komponuje się ze złotym uchwytem – to najbardziej klasyczne z połączeń kolorystycznych dostępnych w ramach serii Belli Gold, najczęściej wybierane przez inwestorów urządzających niewielkie łazienki, ale nie tylko. Chętnie sięga się po takie barwy w dużych, przestronnych i jasnych pokojach kąpielowych.

Meble łazienkowe z serii BELLI GOLD produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Kolor meblaBiały mat
Kolor frontówBiały mat
Szerokość mebla (bez blatu i umywalki)30 cm
Wysokość mebla (bez blatu i umywalki)72 cm
Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów)20,5 cm
Liczba półek3 półki
Sposób otwieraniaUchwyt
Cichy domykTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA 

 

Powiadomienie o dostępności: Szafka wisząca niska biały mat 30x72 cm Belli Gold Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie