Szafka łazienkowa z umywalką wisząca dąb naturalny 50 cm Victa Gante

VIC-NE-U50/39/2 + KIDDY-5 Producent: Gante
1390,00
Dostępny na zamówienie - czas realizacji 2 tygodnie
Wybierz kolor uchwytów
wybierz
Specyfikacja produktu
Szerokość szafki50 cm

Opis produktu Szafka łazienkowa z umywalką wisząca dąb naturalny 50 cm Victa Gante

Umywalka z szafką 50 – piękno w praktycznym wydaniu

W niewielkich łazienkach w cenie są wszystkie rozwiązania, które pozwalają na zaoszczędzenie choćby kilku centymetrów przestrzeni. Szafka z umywalką 50 wisząca jest jednym z nich. Nie ma jednak racji ten, komu wydawałoby się, że oszczędność miejsca to najważniejszy atut tej propozycji. Już sam wygląd szafki z umywalką sprawia, że trudno się nią nie zachwycić. Jej kolorem jest dąb naturalny – idealnie pasujący nie tylko do klasycznych, ale i do nowoczesnych przestrzeni. Wzrok przyciągają także czarne uchwyty – eleganckie, a jednocześnie mające kolor, na którym trudno dostrzec obecność niewielkich zabrudzeń.

W wielu szafkach łazienkowych nie można zaobserwować tych rozwiązań, które sprawiają, że korzystanie z nich jest łatwe i wygodne. Umywalka z szafką 50 stanowi jednak zaprzeczenie tej tezy. Ma ona oryginalny system cichego domykania, nie trzeba więc obawiać się, że korzystnie z niej będzie uciążliwe dla domowników. Sam materiał, z którego jest wykonana, również zasługuje na uwagę – jest odporny na kontakt z wodą, nie ma więc powodów do obaw, że niezbyt ostrożne korzystanie z części umywalkowej szybko zmusi do wymiany całej konstrukcji.

Przegląd zalet szafki łazienkowej 50 cm z umywalką

Szafka łazienkowa 50 cm nie zajmuje wiele miejsca, zaskakuje jednak pozytywnie swoją pojemnością. W zależności od potrzeb domowników może być wykorzystywana do przechowywania w niej kosmetyków i środków czystości, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby trzymać w niej pieluchy lub ręczniki. Nie tylko ona budzi jednak zainteresowanie kupujących. Trudno przecież zapomnieć, że jest elementem zestawu, na który składa się także umywalka i również ten jego element zasługuje na zainteresowanie z co najmniej kilku powodów.

Umywalka z szafką 50 cm ma modny prostokątny kształt i jedną komorę, nie stwarza więc dodatkowych barier ograniczających korzystanie z niej. Sprawdza się idealnie nie tylko w klasycznej łazience, ale i tam, gdzie jest dostępne odrębne pomieszczenie przeznaczone na WC – zwykle niewielkie i wymagające sporej pomysłowości, aby umieścić w nim wszystkie te elementy wyposażenia, z których korzysta się na co dzień. Umywalka wystaje ponad szafkę jedynie na wysokość dwóch centymetrów. Nie ma zatem mowy o zbyt wielu zakamarkach, do których mogłaby dostać się woda, a co za tym idzie, dbanie o jej czystość nie wymaga skomplikowanych czynności. Kluczowe znaczenie ma zaś w tym przypadku regularne usuwanie zabrudzeń.

Szafka łazienkowa w kolorze naturalnego dębu, z czarnymi uchwytami i prostokątną białą dolomitową umywalką z serii VICTA ma otwór na baterię i system cichego domykania, który sprawia, że szuflady w ostatniej fazie zamykania zwalniają, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Meble łazienkowe z serii VICTA są produkowane w Polsce przez naszą firmę. GREKON to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Dane techniczne

Kolor meblaDąb naturalny
Kolor frontówDąb naturalny
Szerokość mebla (bez blatu i umywalki)50 cm
Wysokość mebla (bez blatu i umywalki)40 cm
Głębokość mebla (bez blatu, umywalki i uchwytów)39 cm
Liczba szuflad2 szuflady
Sposób otwieraniaUchwyt krawędziowy
Cichy domykTak
Materiał umywalkiUmywalka dolomitowa
Kolor umywalkiBiały
Szerokość umywalki50 cm
Głębokość umywalki39 cm
Wysokość umywalki (części widocznej, ponad szafką)2 cm
Głębokość misy umywalki11,7 cm
Wymiary wewnętrzne misy44,5 x 24 cm
Kształt umywalkiProstokątna
Komory umywalkiJednokomorowa
Otwór na baterięTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA

 

Powiadomienie o dostępności: Szafka łazienkowa z umywalką wisząca dąb naturalny 50 cm Victa Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie