Szafka z umywalką złoty uchwyt 60 cm seria Diamond Gold Gante

DMDG-B-U60/48 + LUCY-600C Producent: Gante
1300,00
Dostępny 24h
Specyfikacja produktu
Szerokość szafki60 cm

Opis produktu Szafka z umywalką złoty uchwyt 60 cm seria Diamond Gold Gante

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa w białym, połyskowym kolorze wraz z prostokątną, białą, dolomitową umywalką z serii Diamond Gold. Szafka posiada jedną szufladę. Umywalka posiada otwór na baterię.

Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflada w ostatniej fazie zamykania zwalnia, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Najwęższa z szafek łazienkowych z serii Diamond Gold ma 60 centymetrów szerokości i jedną, bardzo głęboką szufladę. Między nią a blatem znajduje się ikoniczny dla tej serii, przepiękny złoty pas, a wycięcie służące za uchwyt w górnej krawędzi szuflady też jest w imię estetyki wykończone w tym samym kolorze. Szafka łazienkowa w wersji z białym, połyskliwym wykończeniem ma piękną, kwadratową umywalkę z dolomitu – razem tworzy to piękną, dość klasyczną, ale jednak bogato wykończoną bryłę, która będzie świetnym dopełnieniem projektu mniejszej łazienki.

Meble łazienkowe z serii Diamond Gold produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Dane techniczne
Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość)40 x 60 x 48 cm
Wymiary umywalki (wysokość x szerokość x głębokość)4 x 60 x 48 cm
Kolor szafkibiały połysk
Kolor umywalkibiały
Materiał umywalkidolomitowa
System cichego domykaniaTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA 

 

Powiadomienie o dostępności: Szafka z umywalką złoty uchwyt 60 cm seria Diamond Gold Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie