Szafka z umywalką złoty uchwyt 80 cm seria Diamond Gold Gante

DMDG-B-U80/48 + LUCY-800C Producent: Gante
1490,00
Dostępny 24h
Specyfikacja produktu
Szerokość szafki80 cm

Opis produktu Szafka z umywalką złoty uchwyt 80 cm seria Diamond Gold Gante

Nowoczesna, bardzo ekskluzywna szafka łazienkowa w białym, połyskowym kolorze wraz z prostokątną, białą, dolomitową umywalką z serii Diamond Gold. Szafka posiada jedną szufladę. Umywalka posiada otwór na baterię.

Szafka wyposażona jest w system cichego domykania, który sprawia, że szuflada w ostatniej fazie zamykania zwalnia, aby niemal bezgłośnie się zamknąć.

Biała szafka łazienkowa 80 cm z białą dolomitową umywalką to jeden z najchętniej wybieranych wariantów. Odpowiada za to uniwersalna kolorystyka: połyskliwa biel połączona z dekoracyjnym, błyszczącym złotym pasem i nieskazitelną bielą umywalki, a także funkcjonalność. Przy szerokości 80 cm ta szafka łazienkowa daje spore możliwości, jeśli chodzi o wykorzystanie przestrzeni ładunkowej, a przy tym wciąż jest na tyle niewielka, że zmieści się również w nowoczesnych, ale niezbyt przestronnych łazienkach.

Meble łazienkowe z serii Diamond Gold produkowane są w Polsce przez naszą firmę. GANTE to producent mebli łazienkowych firmowanych marką GANTE. Wysoka jakość, bogate wzornictwo, precyzja wykonania, niezwykłe i funkcjonalne rozwiązania estetyczne oraz maksymalna użyteczność to znaki szczególne tych produktów.

Dane techniczne
Wymiary szafki (wysokość x szerokość x głębokość)40 x 80 x 48 cm
Wymiary umywalki (wysokość x szerokość x głębokość)4 x 80 x 48 cm
Kolor szafkibiały połysk
Kolor umywalkibiały
Materiał umywalkidolomitowa
System cichego domykaniaTak
SZAFKA PRZYJEŻDŻA DO KLIENTA ZŁOŻONA 
GWARANCJA 2 LATA 

 

Powiadomienie o dostępności: Szafka z umywalką złoty uchwyt 80 cm seria Diamond Gold Gante

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie