Filtrowanie:
- Producent-
  • Wybierz
Sortuj wg: Nazwy ^ ˇ Ceny ^ ˇ Popularności ^ ˇ
Zlewozmywak Octopus 2D Zlewozmywak Octopus 2D

cena: 130,00 zł

Zlewozmywak Octopus 3D Zlewozmywak Octopus 3D

cena: 199,00 zł

Zlewozmywak Octopus 7D Zlewozmywak Octopus 7D

cena: 165,00 zł

Zlewozmywak Octopus 7S Zlewozmywak Octopus 7S

cena: 153,00 zł

 

Kuchnia powinna być funkcjonalnym i wygodnym pomieszczeniem, które zostanie dostosowane do potrzeb użytkowników. Musimy w końcu zapewnić im miejsce pracy i możliwość utrzymania satysfakcjonującego poziomu czystości. W tej kategorii przygotowaliśmy zlewozmywaki stalowe, które cieszą się niezmiennie od lat uznaniem klientów stawiający na pierwszym miejscu niezawodność, wytrzymałość i komfort eksploatacji.

Zlewozmywaki stalowe perfekcyjnie komponują się z każdym rodzajem wnętrz – niezależnie, czy Twoja kuchnia charakteryzuje się stylem nowoczesnym, czy klasycznym. Jest to uniwersalne rozwiązanie oferowane w owalnej wersji z ociekaczem lub okrągłej bez niego. Sprawdź, co lepiej będzie pasować do Twojej kuchni.

Zapewniamy dostęp do zróżnicowanych konstrukcji, rozmiarów i wykończeń. Dzięki temu każdy dopasuje zlewozmywaki stalowe do indywidualnych oczekiwań. Zależy nam na Twojej satysfakcji, więc wyselekcjonowaliśmy wyposażenie, które łączy ze sobą wysoką jakość materiałów, perfekcyjne wykonanie i atrakcyjną cenę.